Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 22
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    А пише, че в Плевенско има най много кошери и пчелари.
    Може би трябва с нещо да предизвикаш интереса на колегите да ти обърнат внимание.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    06.08.2011
    Мнения
    29
    няма плевенчани

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    27.04.2011
    Мнения
    51
    Вземи си ДБ 10 с два магазина и далбоко дано и успех

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2012
    Мнения
    8
    Аз съм от плевен,но не мога да ти помогна със съвети,защото съм много далече от Байкал.Сподели каква паша има около теб-рапица,акация,слънчоглед и т.н.Повечето мои познати работят с ДБ.За ранните паши е по ефективен 10рамковия,а за късните 12.И не забравяй,че колкото пчелари питаш,толкова теории ще чуеш.С течение на времето сам ще си изградиш система на работа,която ще ти е наи удобна,но трябва да минат около 3-5години.)Пчеларството изисква време и търпение!!! :D :D :D

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    22.01.2011
    Мнения
    88
    Здравей аз работя във Севлиево но пчеларствам във село Долни Вадин.Ако желаеш може някой път да се видим и поговорим.Успех но не забравяй че и сам войнът е войн.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    06.08.2011
    Мнения
    29
    Цитат Първоначално публикувано от viko83
    Аз съм от плевен,но не мога да ти помогна със съвети,защото съм много далече от Байкал.Сподели каква паша има около теб-рапица,акация,слънчоглед и т.н.Повечето мои познати работят с ДБ.За ранните паши е по ефективен 10рамковия,а за късните 12.И не забравяй,че колкото пчелари питаш,толкова теории ще чуеш.С течение на времето сам ще си изградиш система на работа,която ще ти е наи удобна,но трябва да минат около 3-5години.)Пчеларството изисква време и търпение!!! :D :D :D
    Аз живея в Плевен.Може да се запознаем и да поговорим.

    Писането във форума на кирилица е задължително!Колега,следва щия път няма да ти поправям мнението,а ще го изтрия,ако не е написано на кирилица.
    Модератор

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    06.08.2011
    Мнения
    29
    Цитат Първоначално публикувано от svetlin
    Здравей аз работя във Севлиево но пчеларствам във село Долни Вадин.Ако желаеш може някой път да се видим и поговорим.Успех но не забравяй че и сам войнът е войн.
    Ето ми скайпа DONVITO_POTRESA

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    02.03.2012
    Мнения
    7
    Здравей,аз също съм от Плевен .Начинаещи сме това ще ни е 2 година в която се занимаваме по-сериозно с пчеларство.Има доста да учим ,ако смяташ че може да помогнем с нещо .

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    02.03.2012
    Мнения
    7
    скайп anita-radeva Не мога да ти пратя покана, повредата е при нас .Иначе в работните дни сме си в Плевен.

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    15.05.2012
    Мнения
    6
    Цитат Първоначално публикувано от potresa
    няма плевенчани
    насреща съм ако не ти е късно aspen84@abv.bg

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •