Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 60 от 193 ПърваПърва ... 1050585960616270110160 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 591 до 600 от общо 1925
  1. #591
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    .
    Аз не разбрах обаче,
    Не,че разбираме,ама,за да спечели партията (шах) това трябваше да се случи!
    Иначе,след двайсетина години,нямаше да могат,американците,да си купуват кафето за 5 рубли,а може и с юани
    Трагедията е пълна

  2. #592
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Ако тръгна да те убивам след като съм разбил входната ти врата и съм нахълтал въоръжен до зъби у вас - това ли е самозащита?
    Нещо много сериозно си се заблудил, самозащита е това което украинците правят в момента срещу руснаците. И ако имаха силите и възможностите, сега вече те имат пълното право да навлязат в територията на Русия за да прочистят Кремъл и никой няма да ги съди. И ако не можеш да проумееш разликата, то значи не че си глупав, а просто не ставаш за юрист.

    Аз не разбрах обаче, защо масово се опитвате да оправдавате войната на Путин при положение, че той е нападащата страна, а не нападнатата. То аз и до ден днешен не разбирам защо има хора дето твърдяха че няма ковид, при положение че си има, но явно това са проблеми с мащаби много над капацитета на интелекта ми и просто няма да ми се получи

    п.п. относно статията, вътре много ясно е написано как Украйна нарушавала международното право и Русия ще го наложи със сила. Кой е възложил това право на Русия обаче не е ясно. Най-вероятно никой, но щом е Русия-може. Има ли санкция от страна на ООН? Няма, ама може и без, щом е Русия. И за капак нито дума за това, че самата Русия е тръгнала да санкционира нарушителя, като сама нарушава международното право. Ами извинявай, но за мен това не е обективен поглед. Това си е точно руската гледна точка и нищо друго.
    Това, влизаш в съседната къща и си виновен, че нападаш!? Дааа, но преди това си надал ухо и си разбрал, че ти кроят шапка!? Хайде да не е комшията, а се прибираш ненадейно и напипваш пиратите, че тъкмо се готвят да ти атакуват вратата!? 'Ко правим!? Чакаме да влязат вътре и тогава да реагираме или да ги започнем още от вратата!? Както и по-горе прочетох- гледни точки много и всеки си измисля какви ли не филми, а истината е една, която явно се вижда, но се правят на идиоти. Ако не си от тези които яростно вземаш дадена страна, а мислиш безпристрастно върху фактите е ясно каква е истината. Жалко, че започнахме да играем по тази свирка, но сме малко като циганската мечка - колкото и да не им се иска на милиарди хора, трябва да играят, защото ламарината под краката е гореща, а и сопата постоянно ни разтрива кожата. Обясних го като за деца от детската градина. Но наистина е тъпо, но няма как да излезем от този капан.

    Ха, кажете за 'къв .... България и Словения ще даваме оръжието!?!?!? Знам отговора, но все пак защо бе господа американци, натовци и ред тъпанари!? Давайте си вашите, а че не могат да работят с тях си е техен и ваш проблем. Правете им курсове.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  3. #593
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Това влизаш в съседната къща и си виновен, че нападаш!? Дааа, но преди това си надал ухо и си разбрал, че ти кроят шапка!? Хайде да не е комшията, а се прибираш ненадейно и напипваш пиратите, че тъкмо се готвят да ти атакуват вратата!? 'Ко правим!? Чакаме да влязат вътре и тогава да реагираме или да ги започнем още от вратата!? Както и по-горе прочетох- гледни точки много и всеки си измисля какви ли не филми, а истината е една, която явно се вижда, но се правят на идиоти. Ако не си от тези които яростно вземаш дадена страна, а мислиш безпристрастно върху фактите е ясно каква е истината. Жалко, че започнахме да играем по тази свирка, но сме малко като циганската мечка - колкото и да не им се иска на милиарди хора, трябва да играят, защото ламарината под краката е гореща, а и сопата постоянно ни разтрива кожата. Обясних го като за деца от детската градина. Но наистина е тъпо, но няма как да излезем от този капан.

    Ха, кажете за 'къв .... България и Словения ще даваме оръжието!?!?!? Знам отговора, но все пак защо бе господа американци, натовци и ред тъпанари!? Давайте си вашите, а че не могат да работят с тях си е техен и ваш проблем. Правете им курсове.
    Нали знаеш за какво се ползват бушоните.

  4. #594
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Нали знаеш за какво се ползват бушоните.
    Знам, но не обичам курвенски номера. Бай Дрън като иска да си го мери с Путин, да му метне една бомба и да се почват. Путин им е виновен, че ги сърби г.за.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  5. #595
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    като ще се цакаме със статии, тая ми допада къде-къде повече:

    В Русия, а и в България: исторически комплекси, лъжи и фантазии
    Това може да ти допадне още повече.

    https://www.youtube.com/watch?v=BQicbRJ3o7M

  6. #596
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Ха, кажете за 'къв .... България и Словения ще даваме оръжието!?!?!? Знам отговора, но все пак защо бе господа американци, натовци и ред тъпанари!? Давайте си вашите, а че не могат да работят с тях си е техен и ваш проблем. Правете им курсове.
    Що си мисля, че основната цел е да се подтикнат, колкото се може повече страни от бившия соц. лагер към по-реални действия (от военна гледна точка) срещу Русия. Па ако може да се опукаме взаимно, егати кефа: Тъкмо ще изпълним глобалния план за намаляне на населението, а пък и открай време нас са ни имали за второ качество хора (видно от различното качество на храните, които ни предлагат големите им хранителни вериги)...
    ...Не можели да работят с американски оръжия!!
    Значи, неуките муджихидини могат, а украинците не могат?!!! Ай стига, бе!

  7. #597
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Що си мисля, че основната цел е да се подтикнат, колкото се може повече страни от бившия соц. лагер към по-реални действия (от военна гледна точка) срещу Русия. Па ако може да се опукаме взаимно, егати кефа: Тъкмо ще изпълним глобалния план за намаляне на населението, а пък и открай време нас са ни имали за второ качество хора (видно от различното качество на храните, които ни предлагат големите им хранителни вериги)...
    ...Не можели да работят с американски оръжия!!
    Значи, неуките муджихидини могат, а украинците не могат?!!! Ай стига, бе!
    Целта е да пукат нас, а не да ги търси Колумб.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  8. #598
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    По това време ли е измислена салатата?
    Ми отдели две минути за Медведев и ,,Мъже в черно,,
    https://www.youtube.com/watch?v=ImBYkahuhKc


    Нямам идея кой кога я е измислил

  9. #599
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    В Украйна се разработва оръжие за масово поразяване, което ще се ползва с-у нас. /Думите са на Путин/
    1. То и в Ирак уж се разработваше подобно оръжие, пък после се оказа, че не е.
    Какво стана в Ирак: а) Наистина е имало такова оръжие. Сащ го взимат, доразработват и/или го пазят на склад в готовност да им послужи.
    б) Не е имало такова оръжие. Цялата игра е била с цел тренировки, мерене на пишки и осигуряване на влияние.
    2. Русия не разполага ли с оръжие за масово поразяване/ОМП? Не съм в течение, неутронните бомби може и да са остарели, но няма начин в арсенала да не присъства и ОМП.
    "Мъртва ръка" не е за масово поразяване. Това е за унищожаване на планетата.
    "Щом няма да я има Велика Русия, за какво ни е тази планета?" - Това може да е само пропаганда, но може и да не е.
    По време на студената война руснаците имаха кораба "Иван", чиято задача беше да унищожи планетата при ядрена война.
    3. Путин не плагиатства за първи път!
    В Крим нямаше лаборатории, но имаше сепаратисти. В луганск и Донецк, може и да е имало лаборатории, но сепаратисти със сигурност е имало
    4. Руски войски отиват в Припят. Там отиват и украински войски, но не се бият. Сигурно охраняват тайните лаборатории.
    5. Какво значи, руските войски да демилитаризират района ли, току що обявени за независими Донецк и Луганск ли или цяла Украйна?
    6. Ако сега пиратите кроят шапка на Путин в Украйна, утре може да дойдат в България да му я кроят. Тогава Путин пак няма да чака.

    От Путин и от войната, аз не очаквам нищо хубаво.
    Ама какъв Путин бе? След войната няма да има Путин.

  10. #600
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Хайде една новинка за лапнишаранцетата!

    Задържаха Бойко Борисов

    https://nova.bg/news/view/2022/03/17...1%D0%BE%D0%B2/


    Гледайте си в чинията, а не в тази на другия край на масата.

 

 
Страница 60 от 193 ПърваПърва ... 1050585960616270110160 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •