Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 44 от 55 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 431 до 440 от общо 542
  1. #431
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    От всичките по малко.

    Да не е като пчелите си, дето му правят 18 рамки пило?

  2. #432
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Е ади измисли друго де!

    Слаб съм на акъль.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #433
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Е кажи де, кажи, на какво миришат! На Друмев, на баба му или на нещо друго? Щом знаеш за успеха, явно е от личен опит.
    Ти май не вземаш на сериозно научно потвърдените данни от Даката , че половин България работи по неговия метод!До сега не съм имал удоволствието и честта да работя по него, поради високата цена на ноу хауто ,която е поставил.АРМАГАН.Като се замогна от пчеларството или от някоя програма ще вложа всички средства в тоя метод.А на колегата Д.Д. можеш да имаш пълно доверие за съобщените данни и резултати.До момента никой не го е изобличил в лъжа.Пак по негови твърдения.
    Ако разполагаш с достатъчно средства включи се в групата на "щастливците" ползващи това революционно изобретение.даката няма да те подведе!"ВЕрвай ми!"
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #434
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Много точно. Аз затова не ползвам платове в кошерите. Пчелите ги ядат на поразия, правят направо мъх от плата и разнасят нишки, където намерят.
    Само на кюлотите не разнасят..космите.

  5. #435
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз още чиракувам...Викаш врели не кипели бръмбазъкам ама загащих полувин България с кюлоти.
    Прочетох всичко от тука нагоре до последно. Явно туй твое загащтване е доста популярно щом толкова много се коментира нагоре,а аз останах последния незнаещ за него.Че дай му по–голяма гласност тука,а не на платения/с армагани/ ти канал.Кюлоти та кюлоти. А ти знаеш ли че някои млади момчета тука сигурно не знаят какво означава тази дума. Затова първо обясняваш що е това чудо,за какво е служило преди да го внедриш в пчеларските кондики и практики,упойващитеаромат и съставки излъчвани от него след първа седмица,че втора.Не знам използваните от теб след коя седмица са.Ама щом резултата е 100% успеваемост,бая седмици ще са се търкали по нечие дупе. Обяснявай,чакаме. Сега ти е момента да си на върха на пирамидата.

  6. #436
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Прочетох всичко от тука нагоре до последно. Явно туй твое загащтване е доста популярно щом толкова много се коментира нагоре,а аз останах последния незнаещ за него.Че дай му по–голяма гласност тука,а не на платения/с армагани/ ти канал.Кюлоти та кюлоти. А ти знаеш ли че някои млади момчета тука сигурно не знаят какво означава тази дума. Затова първо обясняваш що е това чудо,за какво е служило преди да го внедриш в пчеларските кондики и практики,упойващитеаромат и съставки излъчвани от него след първа седмица,че втора.Не знам използваните от теб след коя седмица са.Ама щом резултата е 100% успеваемост,бая седмици ще са се търкали по нечие дупе. Обяснявай,чакаме. Сега ти е момента да си на върха на пирамидата.
    Айдееее, отидоха 30 000 поста.

  7. #437
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Айдееее, отидоха 30 000 поста.
    Може и повече.Но разпръснати по всички възможни теми из всички възможни форуми , социални мрежи , фейсове, туби и т.н.
    Успех на ученолюбивите колеги! След прочитането на всичко ще почувстват лекота и радост , че са приключили с четенето. Личен опит!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #438
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Айдееее, отидоха 30 000 поста.
    Не съм съгласен с теб. Той е начетено момче и ще успее да се включи в норматива. Има бистър и режещ като бръснач ум и бързо ще ни въведе в тайните и дебрите на това негово изобретение.Давай Данчо,ти си на ход.
    п.п.Къде се изгуби бре Данчо през тия дни? Да не си на пусия някъде из горите?

  9. #439
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    ? Да не си на пусия някъде из горите?
    Ясла!На ясла е при мама и братока.

  10. #440
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Какво е кюлоти?Ами дамски прашки с дълъг крачол/задругото гуглето/."Заваля сняг и застудя добре,че сложих кюлотите..."Тоя метод не съм го измислил аз,а Блиндо.Аз само го усъваршенствах от мързел.Сега в момента всите са ми присвити на 6р.Как сме си думали ще ги държа с кюлотите 3 цикъла преди да цъфне акацията/А това всеки го знае кога ще цъфне +/- 2-3 дена /След това махам преградната и слагам основа до откритото пило и допълвам с рамки/ако няма/ и примятам крачоля там дето няма пило/вече дивата череща е цъфнала/.Един цикъл преди Акацията отварям и търся излишно пило и повече пчели да направя някой отводка да компенсирам зимните загуби...Аз нямам,но трябва да компенсирамТова всичкото го правя без да ручкам и да губя време.И майки съм виждал и пило всякакво съм виждал.В момента в моите кошери има три метода които са ползвани:
    Метода на найлоня и кюлота и метода на калцуня...
    Ако не ти е харешал тоя сценарий ще напиша друг.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 44 от 55 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •