Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 23
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Като дизайн са същите, познах ги по капаците. Състоянието им наистина е лошо, при мен дори не личат къде са снаждани. Явно имат проблем с дървесината и ти си имал лош късмет. Препоръчвам ти, да звъннеш на (май се казваше Младен) той е разбран. Поговори с него, обясни му - вярвам че ще прояви разбиране.

    Инак аз ги импрегнирах на 3 ръце със скъп вносен импрегнант. После минах 3 ръце със чешка боя на водна основа (16лв/л). Станаха като мебел. Може би това ги е съхранило.

    Стискам палци дано ти ги подменят, успех!

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Цитат Първоначално публикувано от advanced
    Като дизайн са същите, познах ги по капаците. Състоянието им наистина е лошо, при мен дори не личат къде са снаждани. Явно имат проблем с дървесината и ти си имал лош късмет. Препоръчвам ти, да звъннеш на (май се казваше Младен) той е разбран. Поговори с него, обясни му - вярвам че ще прояви разбиране.
    Аз не вярвам да ми прати качествени корпуси и не ми се занимава с лъжци които ми говорят за МНОГО ВИСОКО КАЧЕСТВО а като ми ги докараха си личеше че няма качество и дори тогава имаше на едно две места цепнатини.

    Инак аз ги импрегнирах на 3 ръце със скъп вносен импрегнант. После минах 3 ръце със чешка боя на водна основа (16лв/л). Станаха като мебел. Може би това ги е съхранило.

    Моите също съм ги минал с импрегнант и после с боя на водна основа,имам корпуси от друк производител които съм боядисал по същия начин и неса мръднали.

    Стискам палци дано ти ги подменят, успех!
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    маини ги вимекса.те и фактури не дават,от 1 година ме разкарва за фактура,аи тоя аии другия мес. !!!!!Басии и ментарджиите,ама на програмите зет му е първи в Бургас и сливен.и мойте се нацепиха за 6 месеца.пак как нежно ти говори на ушото че му са хубави кошерите да се влубиш :D

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    а и ,кво няма да се цепят взимат суров материал :D

  5. #15
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Проблема няма да е, че купуват суров материал!
    Все в някакъв етап материала е суров, няма как иначе. А и по-евтино е да си го сушат сами отколкото да купуват изсушен материал.
    Проблема най-вероятно ще е, че са го обработвали докато е суров!

    Другия вариант е - Неправилна употреба от потребителя.
    Същото като дежурното при КАТ - Несъобразена скорост :D

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    51
    Абе уж имат сушилня и съм виждал как изсушават материала. Даже Младен ми каза на каква температура ги и сушат, на 70 и няколко градуса като че ли каза. Влизал съм в склада за готовата продукция, няма забележки. Ама кошери не съм вземал от него, сам си ги правя.

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    лом1
    На снимките не забелязах нищо нередно все пак материала е дърво.И наистина при Вимекс е най доброто в БГ.

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от pchela_2010
    На снимките не забелязах нищо нередно все пак материала е дърво.И наистина при Вимекс е най доброто в БГ.
    Няма как да не си бъркате в г.....е. Само трябваше да продължиш, че при Вимекс са най-добрите кошери, а при Павлови - най-добрите майки и отводки, нали? Препращате си ги един на друг! И не си забелязъл нищо нередно? Това е безочие!
    А и ти....имаш ли очи?

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Най-добрите кошери се правят от табиетлии а не от големите фирми.Когато фактора не е на първо място

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    лом1
    С две думи просто използвам няколко стотин кошера закупени от фирма Вимекс и съм доволен.Всеки да го разбира както иска.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •