Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 151 от 239 ПърваПърва ... 51101141149150151152153161201 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,501 до 1,510 от общо 2387
  1. #1501
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    "За съжаление това съдържание не е на разположение в момента "


  2. #1502
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Ейй, никой не повдига малко завесата. Доктора ми е ясен, но кой е този Георги Димитров. Пак да питам : Ганчовистите се събираха в сградата на областната, вие от кои сте?

  3. #1503
    За момента от свободните електрони. За по натам незнам, за мен по добре да не сме към никой и да се занимаваме с реални неща който ще ги усетят членовете на дружеството от колко с някакви игри който се въртят на по високо ниво от което обикновения пчелар не разбира нищо...
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #1504
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    За момента от свободните електрони. За по натам незнам, за мен по добре да не сме към никой и да се занимаваме с реални неща който ще ги усетят членовете на дружеството от колко с някакви игри който се въртят на по високо ниво от което обикновения пчелар не разбира нищо...
    Ами то пак ще трябва някой умен който да ги разбира тия неща за да ви ги обяснява на така наречените обикновени пчелари, но тъй като той ще ги владее тези материи и пак ще го изпуснете във високото ниво, а вие ще си останете да си пляскате карти в кварталното кафене. Прав ли съм? Лошото е, че все се надяваме да се получи чудо, но едва ли. Схемата просто няма как да се промени.

  5. #1505
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    За момента от свободните електрони. За по натам незнам, за мен по добре да не сме към никой и да се занимаваме с реални неща който ще ги усетят членовете на дружеството от колко с някакви игри който се въртят на по високо ниво от което обикновения пчелар не разбира нищо...
    Ясно -нова структура със стари греди. Нищо ново под слънцето. Родил се е нов водач. Успех.

  6. #1506
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ейй, никой не повдига малко завесата. Доктора ми е ясен, но кой е този Георги Димитров. Пак да питам : Ганчовистите се събираха в сградата на областната, вие от кои сте?
    Чанко, на кратко разказано. Ботьо вече го махат, като от министерството на земеделието е спуснато името на Петко Симеонов за негов заместник, който в последствие дори може да смени и Ганчо. Демокрацията е на заден план и държавата си осигурява за в бъдеще домашно кученце с което да договаря всичко свързано с пчеларството, а ние мислим да направим сдружение на пчелари не обвързани с държавата подпомагайки нашите интереси. Мисля,че това е човека Петко Симеонов https://www.capital.bg/shimg/zx620y348_2579867.jpg

  7. #1507
    Чанко не се е родил нов водач и никой не се натиска да бъде но пък все пак трябва да има нещо работещо в този град. Какъвто спорта, улиците, осветлението в града, такова ни е и пчеларството на местно ниво, а именно пълен батак. Трендафил Дончев не си ми разбрал поста и не си прав. На практика искаме нещо силно на местно ниво!. Тези игри който си ги играят, си ги играят и без нас. Дори без теб и останалите ... Изключая тази игра която се мъчат да направят да сложат удобно лице за председател на старото дружество. Там може и да се окажем фактор по време на избора. Дефакто една част от колеги в града и сега си имаме не формално дружество но защо да не стане нещо по мащабно пък има време и за пляскане на карти ... На мен ми е все тая и ако сега не се случи нищо ще продължим да си помагаме с колегите както до сега
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  8. #1508
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Никак не е лесно да се направи спогодба между конкуренти? Както казва един уважаван от мен колега:- '' Каква ще ми е файдата от това дружество? '' И аз това се питам? Янев, ако толкова ви трябва веднага мога да извъртя едно. Ще дойдете ли за членове? Членски внос няма да има, щото още по него ще се изпокараме. Даже мисля аз да плащам на членовете?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #1509
    Тянко и ние сме конкуренти 7-8 човека но освен с поръчки на храни, инвентар, и т.н, си помагаме и с работа по пчелините, било то за вадене на меда или направата на отводки. Та от време на време и на маса сядаме, без да имаме угризения, че някой е прекарал другия. Зависи какви са твоите виждания и очаквания, ако очакваш някой да ти договори договор с голяма хранителна верига в Германия или Франция е нормално да не си с големи очаквания, като знаеш реалността каква е. Но пък някъде го правят и това но в по малки мащаби ...
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #1510
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Чанко, на кратко разказано. Ботьо вече го махат, като от министерството на земеделието е спуснато името на Петко Симеонов за негов заместник, който в последствие дори може да смени и Ганчо. Демокрацията е на заден план и държавата си осигурява за в бъдеще домашно кученце с което да договаря всичко свързано с пчеларството, а ние мислим да направим сдружение на пчелари не обвързани с държавата подпомагайки нашите интереси. Мисля,че това е човека Петко Симеонов https://www.capital.bg/shimg/zx620y348_2579867.jpg
    От 15г. съм ги загубил от поглед, но по-шеметно нещо не съм чувал- за спуснатия от МЗ. Държавата ( МЗ ) разбива отвътре браншовия съюз на Ганчо, че и го сменя. Верно ли бе. По- голяма партенка, не съм чувал.

 

 
Страница 151 от 239 ПърваПърва ... 51101141149150151152153161201 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •