Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 55 от 239 ПърваПърва ... 545535455565765105155 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 541 до 550 от общо 2387
  1. #541
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Сори за спама, но аз съм си в добро настроение. Просто често вижданията ни се разминават - постоянно се изумявам защо пчеларите винаги гледат как да си усложнят живота. Съжалявам че не мога да отговоря на очакванията на повечето съфорумници че крия едва ли не летяща чиния със извънземни технологии на пчелина.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  2. #542
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Съжалявам че не мога да отговоря на очакванията на повечето съфорумници че крия едва ли не летяща чиния със извънземни технологии на пчелина.
    Е, чак пък чиния с технологии. За съжаление не всички разбират, какво иска да каже пишещия поста с разни там терминологии не до там ясни и на него. Друго което може да се забележи, е че автора на поста макар и много ерудиран не поставя точки, запетайки и ред препинателни знаци и от там се получава една плесканица, която и самия автор май не може да си разчете.

  3. #543
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Хаха,ха, не се разминават,просто се закачам.Отбелязвам,че винаги има едно голямо НО,което повечето или не обичат да споделят или не стигат до него поради една или друга причина.Тепърва започвам да осъзнавам за какво става дума,а да не говорим колко много има още за откриване и осъзнаване.Важното е да сме на прав път и да споделяме.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  4. #544
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Е, чак пък чиния с технологии. За съжаление не всички разбират, какво иска да каже пишещия поста с разни там терминологии не до там ясни и на него. Друго което може да се забележи, е че автора на поста макар и много ерудиран не поставя точки, запетайки и ред препинателни знаци и от там се получава една плесканица, която и самия автор май не може да си разчете.
    По моя памет, това е първия пост, в който solaris60 ме е подкрепил за нещо. Не го очаквах и останах очарован.

    Между другото, моя хумор е малко черен, тъй че може би за това не си личи кога в какво настроение съм.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  5. #545
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    За хумора си много прав.Казват,че киселините избелвали таквоз...
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  6. #546
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    По моя памет, това е първия пост, в който solaris60 ме е подкрепил за нещо. Не го очаквах и останах очарован.

    Между другото, моя хумор е малко черен, тъй че може би за това не си личи кога в какво настроение съм.
    Виждам. Имаш малко напредък.

  7. #547
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Скутелаторе, свалям ти шапка, за всичко което споделяш с всички нас. Интересува ме, дали в практиката си използваш строителна рамка? Почти съм сигурен в отрицателният отговор, поради определените ангажименти (вадене изрязване), но се повишава добива на восък. Всичко зависи от целите които си е поставил всеки от нас, според мен. Извини ме, ако си го писал някъде мой пропуск.

    Поздрави,
    Г. Георгиев

  8. #548
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Човека пише, че търтеи му трябват. Следователно ползва, но не ги реже!

  9. #549
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Може би по-скоро ползва основи с търтиеви килийки, но той да си каже де.
    Котларски пролетта беше писал във вестничето си, че от някакво изложение в Полша купили един кашон соснови с търтиеви килийки.

  10. #550
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Да, видях ги лично в магазина му.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

 

 
Страница 55 от 239 ПърваПърва ... 545535455565765105155 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •