Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 155 от 239 ПърваПърва ... 55105145153154155156157165205 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,541 до 1,550 от общо 2387
  1. #1541
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Подай цялата информация ..........
    Е, ти си видя снимката и по-нагоре не гледаш.

  2. #1542
    Извинявам се сега ми излезе. Надявам се другия път да дойдеш, иначе тука в форума и фейса може да ги разтягаме по цял ден
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #1543
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Извинявам се сега ми излезе. Надявам се другия път да дойдеш, иначе тука в форума и фейса може да ги разтягаме по цял ден
    Ами регистрирайте се, па да видим на къде ще тръгнете (коя ще е шапката ), па ще видим.

    пп. разтягането ще ви е от полза, но вие си знаете.

  4. #1544
    Натам сме тръгнали
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #1545
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Хайдееее и аз съм в играта. Днес сложих 100 + питки и каталясах. Сега мишката бяга в ръката ми. Не че има нужда, но няма да изоставам от новостите, пък и -страх лозе пази. Кълбетата са добре, в предната част и към средата, на средните пити--като по учебник. Имаше няколко в ляво или дясно и само едно отзад, та му сложих питката в предния край. Всички са до таванката .Само едно ми изкара акъла, викам си -жертва, но като изтропах преградата ( тръгнах да гледам защо са умрели ) и се появиха. Малко е кълбето, на 3-4 р. ниско долу, но дано устиска. Половината нукове са изяли питката от хранилката на 100%, другите я привършват и получиха нова порция. Дали защото се зарадваха на мамбото, но като светна слънцето масово се облитаха. Красота. Останаха ми 8 рамковите, но те са с магазини пълни с мед, не вярвам да са го изяли. Ще почакат.
    пп. Бях писал за едно което спря пилото още в края на август, не съм гледал за пило, но кълбото му е добро.

  6. #1546
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Малко е кълбето, на 3-4 р. ниско долу, но дано устиска.
    Е ти пък 3-4р малко било, на някой хора масово са им така пчелите...

  7. #1547
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Е ти пък 3-4р малко било, на някой хора масово са им така пчелите...
    Незнам как звучи това горе ,може би по-точно ще е -около 3 междурамия. Аз си ги намирам добре моите семейства, но като гледам снимки на преливащи от пчели кошери, явно съм с ниски критерии.

    пп. Гледайки и четейки се чудя за това, което пишеш. Даже си мисля, че тази година бизнеса с отводки ще е зле.

  8. #1548
    Ниската смъртност няма да повлияе на пазара на отводки. По скоро всеки ще го обърне на отводки вместо да вади мед, който в последствие да продава за без пари ако въобще успее да продаде..
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #1549
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Ниската смъртност няма да повлияе на пазара на отводки. По скоро всеки ще го обърне на отводки вместо да вади мед, който в последствие да продава за без пари ако въобще успее да продаде..
    То и аз ще го обръщам на отводки, но кой ще ги купува.

  10. #1550
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Колега , почакай до края на април .
    Защо , всички от днес си правите прогнозите и сметките ?

 

 
Страница 155 от 239 ПърваПърва ... 55105145153154155156157165205 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •