Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 145 от 239 ПърваПърва ... 4595135143144145146147155195 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,441 до 1,450 от общо 2387
  1. #1441
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    При мен в момента е слънце и топличко. Според мен може да се развали времето, ама чак пък толкова колкото ни плашат по медиите, не вярвам. Според мен покрай празниците, управниците (кметове, министри т.н.) се издъниха като бяха оставили държавата на самотек и сега си “връзват гащите“ и плашат народа. Иначе е добре да вали, водата е живот.
    Спокойно ! Студената въздушна маса изтласква топлата и влиза под нея . Следствие - студ и валеж .
    Дано , след това не е антициклон , че тогава ще видим ясно небе и супер студ .

  2. #1442
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    Снега е добър изолатор от сибирските температури от порядъка на -15 до -25. Като мине бурята се прави дупка да отвориш отвора на прелката, друго нищо. Той ще се стопи, като около кошера се отваря фуга като се затопли. Моите са били затупани напълно не се виждат изобщо, доста дълъг период 10-12 дни докато направя отвор на прелката. Аз съм на 440 м. надморско равнище с много тежки зими преди години, сега зимите омекнаха, малко сняг много вятър.
    Благодаря за отговора, но аз и без това не мога да стигна до тях. Природата ще отсее по качествените семейства. Въпроса ми е най вече как да си запълня времето, че при такъв студ и сняг няма да се излиза няколко дена поне. Вино имам благодарение на Венци( много сгрява) пържоли днес смятам да купя от магазина, но все се чудя как ще издържа няколко дена затворен в къщи?

  3. #1443
    Автор
    Регистриран
    14.04.2013
    Мнения
    164
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Благодаря за отговора, но аз и без това не мога да стигна до тях. Природата ще отсее по качествените семейства. Въпроса ми е най вече как да си запълня времето, че при такъв студ и сняг няма да се излиза няколко дена поне. Вино имам благодарение на Венци( много сгрява) пържоли днес смятам да купя от магазина, но все се чудя как ще издържа няколко дена затворен в къщи?
    На някой като това им е работата, лесно ли им е?
    ...when a man lies,he kills a small part of the world

  4. #1444
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Утре пак няма да знам коя кола е моя :-):-):-), както е заваляло май градския транспорт ще спират. До колкото чета из нета, затворили са всички пътища извън Бургас.

  5. #1445
    Потребител
    Регистриран
    03.03.2016
    Мнения
    96
    Пчеларски район
    обл. Ловеч
    Тарту, то и така се чудиш какво да правиш ми очисти колите на улицата - поне комшийте ще те споменават с добро

  6. #1446
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Бургас. През 60-те години баща ми е работил на Нефтохима (на строежа), казва че за 7 години не е валяло сняг. Последно ходих 2007г. Мръсни улици и много турци, това за комплекс Славейков.

  7. #1447
    Потребител
    Регистриран
    20.03.2016
    Мнения
    55
    Колега от Плевенско ,10гд. е много време.Не съм съгласна степ.Ние имаме кмет който преобрази града за теза години и няма нищо общо с твоето мнение .Нито улиците са мръсни ,нито Славейков е малцинство.

  8. #1448
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Бургас. През 60-те години баща ми е работил на Нефтохима (на строежа), казва че за 7 години не е валяло сняг. Последно ходих 2007г. Мръсни улици и много турци, това за комплекс Славейков.
    Точно от тогава във ВХТИ започнаха да прииждат на талази от турското малцинство да учат, колко са добри в ученето незнам, но всеки е подкрепен от партията ДПС. Плащат им училищата, пари на ръка им дават само и само да се образоват. Така партията си създава кадри, които със времето стават зависими от тях, а и обвързват и семействата им в тяхна изгода. За бъдещето сам може да се сетиш от тук насетне на каде вървим.

  9. #1449
    Потребител
    Регистриран
    20.03.2016
    Мнения
    55
    Да Приморски ,наясно ми е много добре на къде вървим ,но ставаше въпрос за Бургас ,знаеш преди какво беше ,и сега какво е .Аз не съм привърженичка на градския живот ,въпреки ,че там живея .Предпочитам си моят крой Балканския ,но орисия ,а и повечето време съм там .

  10. #1450
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Освободи се едно.място за Плевен, тръгваме утре от Бургас с преспиване, ако иска някой да дойде да пише. Цена 15 лв и спане 20 лв.

 

 
Страница 145 от 239 ПърваПърва ... 4595135143144145146147155195 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •