Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 105 от 239 ПърваПърва ... 55595103104105106107115155205 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,041 до 1,050 от общо 2387
  1. #1041
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да , уж навъртях малко стаж, но нали знаеш колко ми е акъла. Че не уцелих точното време и температура -да, но и смених технологията.Друга година, аз повдигам таванката и жената мята питката върху рамките.Къде пада не се знае важното, че е в кошера.Тази година съм сам, работата трябва да е качествена щото после нема кой да обвинявам.Питката се слага точно на кълбото.За тази цел малко ги подпушвах и посритвах с едно перо.Почнах без ръкавици, но в един момент си дадох сметка, че в края на третия ред ще съм мъртъв. Сложих ръкавици, но те облекчиха положението до толкова, че не ме жилеха по ръцете а по китките, мушкайки се в ръкавите.Снощи бях като ранена корнида -хем от жиленето, хем от цялата гимнастика.Днес довърших операцията, но се изхитрих, като сложих кожени ръкавици от тези за заваряване, дълги до лактите.Едно семейство- бръмнаха и набързо се скриха, де късмет да е заради грозната ми мутра, но май -май мамата е бегала.Време е за онази анкета-как беше....
    И да ми се обясняваш по - голям пчелар няма да станеш - то се видя. Не е лошо да си поръчаш един костюм от NASA за астронавти.

  2. #1042
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Слънчо,ти откъде знаеш градския колко кила е ? Според мен е голям!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #1043
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Слънчо,ти откъде знаеш градския колко кила е ? Според мен е голям!
    Аз знам, че е голям, но за слагането на питките не му е било нужно килограми, а един грам, но на време. Шегувам се.

  4. #1044
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Карай, карай- аз твоите шеги ги разбирам! И им се кефя! Обаче ще е още по- готино, ако ти започнеш да разбираш моите! В този аспект един въпрос- знаеш ли какво е ранена корнида?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #1045
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Карай, карай- аз твоите шеги ги разбирам! И им се кефя! Обаче ще е още по- готино, ако ти започнеш да разбираш моите! В този аспект един въпрос- знаеш ли какво е ранена корнида?
    Вид патка. Аз разбирам шегите на всички.

  6. #1046
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Е,е,е чакай де! Пак бързаш! Но не си прав! Корнидата е водна кокошка от семейство Дърдавцови. А патката е от разред Патицови! И те питам за значението на този типично бургаски лаф? Хайде опитай пак?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #1047
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е,е,е чакай де! Пак бързаш! Но не си прав! Корнидата е водна кокошка от семейство Дърдавцови. А патката е от разред Патицови! И те питам за значението на този типично бургаски лаф? Хайде опитай пак?
    Хахаха само гларус би те разбрал :-) :-) :-)

  8. #1048
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    бат тянко, кажи го най-после този бургаски лаф, че искам да прегледам и другите теми.

  9. #1049
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Тоя човек пак отиде нощна смяна и сутринта ще е като ранена корнида!

  10. #1050
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    И да ми се обясняваш по - голям пчелар няма да станеш - то се видя. Не е лошо да си поръчаш един костюм от NASA за астронавти.
    Аз само се хванах за твоите думи.Взех повод за да споделя, не за теб а за търсачите на силни усещания. И никакъв костюм-като ви пиша, че нямам кръвно, нямам ревматизъм и още куб болести, а и го дигам да не се чудите.

 

 
Страница 105 от 239 ПърваПърва ... 55595103104105106107115155205 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •