Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 97 от 144 ПърваПърва ... 47879596979899107 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 961 до 970 от общо 1434
  1. #961
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Със сигурност си био с тези табелки, а ти сам си го каза. Не знам кого да питам как се прави "носене" на череши на био регистрирани семейства . А това че си дал проби на Апитрейд, голям пчелар ли те прави? Писнало ми да се подиграват с труда ми изкупвачи като Апитрейд. За съжаление все още съм зависим от тях, но правя всичко възможно да се оттърва. Изнасям за няколко държави в Европа. Правя стъпки и извън Европа и се гордея с това. А да дам на Апитрейд, Апимел, Йот ги вал, Рамкомерс и т.н изедници е най-лесната работа. Пожелавам ти успех колега, не ти завиждам и нямам немерение да ти давам акъл как да работиш. Съжалявам въобще че коментирах.

  2. #962
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    545
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Явно си нямате работа по пчелите та се чепкате за нищо. Сезона е изключително непредвидим, климата нещо изперка. Прецених още в в началото на април, че тоя сезон ще е труден за пчелите. Реших да не правя отводки, да не отслабвам семействата и да не сменям майки, а да обединявам при осиротяване или дефектиране на майка. Пашата я има само като поддържаща, има и в магазините за вадене но добивите са символични както от рапица, акация и ливада. Току да цъфне слънчогледа и днес силен вятър, температура 15 градуса, пчела не излиза. Тази година природата е срещу нас.

  3. #963
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Със сигурност си био с тези табелки, а ти сам си го каза. Не знам кого да питам как се прави "носене" на череши на био регистрирани семейства . А това че си дал проби на Апитрейд, голям пчелар ли те прави? Писнало ми да се подиграват с труда ми изкупвачи като Апитрейд. За съжаление все още съм зависим от тях, но правя всичко възможно да се оттърва. Изнасям за няколко държави в Европа. Правя стъпки и извън Европа и се гордея с това. А да дам на Апитрейд, Апимел, Йот ги вал, Рамкомерс и т.н изедници е най-лесната работа. Пожелавам ти успех колега, не ти завиждам и нямам немерение да ти давам акъл как да работиш. Съжалявам въобще че коментирах.
    Аз също ти пожелавам успех колега и с реализирането на меда и с добивите.

  4. #964
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Липата прецъфтя и сега при ваденето и е направо кошмар.Три клипа ще пусна за пчелари с желание да имат много кошери.Четвъртия е началото на април как правим отвотки.
    https://youtu.be/dDXd0ZyOk10
    https://youtu.be/W4tpsMR71Js
    https://youtu.be/3I9_4kbz2jY
    https://youtu.be/iIRv79hwSkM
    Колега тез американски клипчета много лошо ти повлияли,що си настървяваш пчелите умишлено,що не снимаш колко упукани семеиства има на другия ден,колко дни бучат след това безмислено демонстриране на сила.

  5. #965
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Посъветваха ме по спокойно да я давам и да не ви отговарям.Пишете каквото си искате.Някой може да пусне някой клип как той вади,та и аз да се науча от него на тоя занаят.

  6. #966
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Ако , не е тайна , кой те посъветва ?
    Валко и Вальо са прави да споделят своето мнение .

  7. #967
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Посъветваха ме по спокойно да я давам и да не ви отговарям.Пишете каквото си искате.Някой може да пусне някой клип как той вади,та и аз да се науча от него на тоя занаят.
    Ей това ти стопи акциите в мои очи.Тъкмо мислих,че има един като мен без страх и пари,но съм се излъгал.На мен не ми пука.Кой ми е направил мръсно на пчелина убаво не е видял.3ма умряха един катострофира сега го хранят като малко дете.Дет са вика правя мръсно на душманите.Роден съм в петък по пладне и съм левичар.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #968
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ей това ти стопи акциите в мои очи.Тъкмо мислих,че има един като мен без страх и пари,но съм се излъгал.На мен не ми пука.Кой ми е направил мръсно на пчелина убаво не е видял.3ма умряха един катострофира сега го хранят като малко дете.Дет са вика правя мръсно на душманите.Роден съм в петък по пладне и съм левичар.
    И мислиш само с лявата си половина на мозъка.

  9. #969
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И мислиш само с лявата си половина на мозъка.


    Няма как да стане Патриот съм.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #970
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Посъветваха ме по спокойно да я давам и да не ви отговарям.Пишете каквото си искате.Някой може да пусне някой клип как той вади,та и аз да се науча от него на тоя занаят.
    Вместо да снимаш и да гледаш това безмислено мачкане и настървяване на твоите пчели ,които може да работят за теб,да ги разнасяш по кърищата ако беше се включил и земал мерки .На какво ще научиш младежите ,и аз гледам 200 кошера и не искам да науча нищо от големите като теб,даваи го по неспокоино само ми обясни защо беше тази показност на сила.

 

 
Страница 97 от 144 ПърваПърва ... 47879596979899107 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •