Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 347
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    13.09.2011
    Мнения
    4

    ПОДХРАНВАНЕ С ХРАНИТЕ ПРЕДЛАГАНИ НА ПАЗАРА

    Здравейте!
    Първо искам да изкажа благодарности за отговорите ви по предишната тема.
    Следващата тема от която се интересувам е тази за подхранването, и по специално за храните които се предлагат на пазара. Тази година съм планувал да опитам да подхранвам с тях, но никои от приближените до мене колеги не ги е използвал, а те за значително по евтиния вариант.
    Бих желал да разбера на коя фирма бих могъл да се доверя, за да няма нежелани ефекти.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Храни си пчелите със собствен мед . Не се занимавай с глупости . Най - доброто е меда.Това е мое лично мнение
    Не робувай на модата , заложи на традицията.Напоследък се нароиха много фирми предлагащи готови теста приготвени от съмнителни съставки.
    Успех

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Повече от 5 години ползвам,продукти на "Евротом".Първо обикновена APITOM S , после с прашец APITOM P.Беше евтино, но тая година сметката е на кантар.Надуха цените.Ако нямаш собствен мед ,това е най-безопасното решение.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #4
    Колега зуница, в Перник цените на APITOM а са с лев по високи отколкото в СФ. на гарата (СТРЕЛЕЦ) .

  5. #5
    Спартак е много прав.Храни пчелите си със собствен мед.Не се занимавай с глупости.
    "Колкото повече,толкова повече". - Мечо Пух

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    От 2005г. храя кошерите си със Сръбските питки на Евротом и досега винаги са ги изяждали и съм доволен , тази година поради високите цени на сръбските си купих гръцки Апифонда, при пържите топли дни ще подхранвам, а след два месеца ще напиша какъв е резолтата. Но сръбските са изпитани и можеш да хрниш с тях.

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    05.09.2011
    Мнения
    67
    Аз също купих за отвотките си Apitom,но не им го сложих.Премислих и реших,първото подхранване да е с мед.Ще им го сложа по късно,към средата на фефруари ако даде времето.Тогава,мисля и да ги постесня.

  8. #8
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61
    На изложението в Плевен, на един от щандовете мисля че беше "Апител" се предлагаха безплатно храна за всесезонно подхранване /2бр. срещу написано име и телефон/. Може би е било с рекламна цел ... незнам. Ще помоля по запознатите колеги да изкажат мнение за нея /или за такова безплатно предлагане на храна/. Ще може ли да се използва сега през февруари?
    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Сиренцето в капана за мишоци е само без пари ... :D
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    02.01.2012
    Мнения
    18
    Цитат Първоначално публикувано от jonny
    На изложението в Плевен, на един от щандовете мисля че беше "Апител" се предлагаха безплатно храна за всесезонно подхранване /2бр. срещу написано име и телефон/. Може би е било с рекламна цел ... незнам. Ще помоля по запознатите колеги да изкажат мнение за нея /или за такова безплатно предлагане на храна/. Ще може ли да се използва сега през февруари?
    Хаха и аз си взех от тази храна, ама май не е добра...даже хич.. и все пак и аз не разбирам защо я раздаваха

 

 
Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •