Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    25.08.2017
    Мнения
    6

    Как да постъпя при изграждането на сайт?

    Добър ден! С мои братовчеди сме решили да правим сайт и да вложим в него. Искаме да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Успяхме да открием екип, който ще ни помага за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и все повече хора ме съветват да закупя стар, защото по-лесно ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.3. Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Намери група "Фрилансъри" във ФБ, ако зададеш въпросите си там ще получиш компетентни отговори. Тук повечето потребители са пчелари а не уеб маркетингови специалисти които е правилно да питаш

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Аз не съм специалист, ама имам един сайт (който тотално съм занемарил).
    Тая работа със стария домейн не я разбрах. Искаш сайт за Сусурлево, па си купуваш стария домейн на фабриката за шушляци в Чирпан... щото е по-популярен от евентуалния нов... и кой продава популярни домейни? Моят сайт за три месеца беше топ резултат и на кирилица и на латиница. Как? Всеки ден публикуваш по нещо с ключови думи или имена. После слагаш линкове към сайта си на разни места - в подписа из форумите където ходиш, във ФБ и т.н. Така събираш повече посещения. Ботовете (те са няколко) ходят и ровят постоянно из мрежата. НО трябва информацията да е видима постоянно и да си активен в публикациите. Ето при мен, заради изтървана актуализация на платформата на сайта, в момента не се виждат статиите (така е от 5-6 години) и хоп... няма ме в търсачките ама хич.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •