Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 139
  1. #121
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За теб може да е лъжа за мен е истина.От две години пробвам една руска технология пак казана от Жорката.До тук съм на 70 кг.Говоря без захар и инверт съм ги постигнал тия резултати.Днес отново въртяхме с брата, една текия разпечатка изкарах ме утре продължаваме.В момента вадя от 45 кошера и трябва да инвестирам 1к лв в корпуси.Друго си е да взема едни лесни пари и после да се наредя и на де минимис така корпусите ще ми излезнат без пари.
    А, нали колата на брата повредена бре и я ремонтирате? Кога успяхте и мед да вадите?

  2. #122
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    До тук съм на 70 кг.
    От колко кошера?

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За теб може да е лъжа за мен е истина.От две години пробвам една руска технология пак казана от Жорката.До тук съм на 70 кг.Говоря без захар и инверт съм ги постигнал тия резултати.Днес отново въртяхме с брата, една текия разпечатка изкарах ме утре продължаваме.В момента вадя от 45 кошера и трябва да инвестирам 1к лв в корпуси.Друго си е да взема едни лесни пари и после да се наредя и на де минимис така корпусите ще ми излезнат без пари.

    п.п.Да не забравяме и другите бонуси. Примерно мярка 6,3 мен или комшията ще удобрят?
    Имаш ли случайно информация как се котира днес ябланишкия локум на стоковата борса?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    И все пак е интересно дали има регистрирани био-пчелари около АЕЦ-Козлодуй, и на какво разстояние са от централата....но ме подкараха овреме с лайнометите на автоматична!!

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    А , почакай де . Скоро ще видиш .
    Тук всички работим при едни условия , но някои са био .

  6. #126
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За теб може да е лъжа за мен е истина.От две години пробвам една руска технология пак казана от Жорката.До тук съм на 70 кг.Говоря без захар и инверт съм ги постигнал тия резултати.Днес отново въртяхме с брата, една текия разпечатка изкарах ме утре продължаваме.В момента вадя от 45 кошера и трябва да инвестирам 1к лв в корпуси.Друго си е да взема едни лесни пари и после да се наредя и на де минимис така корпусите ще ми излезнат без пари.

    п.п.Да не забравяме и другите бонуси. Примерно мярка 6,3 мен или комшията ще удобрят?
    Другото прочете ли?

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    За мен Био-пчелар е Валко от Факия .
    Някои са служили в Странджа и знаят , за какво става въпрос - гори , ливади и много малко обработваема земя .
    Вдраев имал гори около пчелините , колега иди и виж Валко в какви гори пчеларства .

  8. #128
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    От форума доста пчелари са прекратявали да пишат,успяхте и мен да накарате.Вие собственика на сайта сте успели да накарате да не влиза,че аз ли.След година ще вляза да видя дали нещо се е променило.Дотогава-искренно пожелавам успех!

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Мисля че по точно ще е колко от общия брой

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    От форума доста пчелари са прекратявали да пишат,успяхте и мен да накарате.Вие собственика на сайта сте успели да накарате да не влиза,че аз ли.След година ще вляза да видя дали нещо се е променило.Дотогава-искренно пожелавам успех!
    Аз , имах още един въпрос към теб , но щом си решил .

 

 
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •