Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 139
  1. #61
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мани и за това им дават пари ,че са био.Тая година от лакумия извадиха и плодниците на Акацията,А и сега пчелите им трябва да храня.Добре ,че беше Гошето да ме светне как се работи с фунията,че правя сега БИО отводки от БИО крадци без сертификат.
    Нищо неразбрах,па и няма как да питам брат ти.

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Нищо неразбрах,па и няма как да питам брат ти.
    А не е брата аз му разказах за стара руска технология за борба с варварството/от руски/кражбите при пчелите всъщност са няколко нещо като борба срещу мисля че се казва плевенска технология в България.

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Много добре си го написал-За мен един кошер,демек прочел си наредбата за био и си решил,че неставащ,така ли?Ти тогава с новите си кошери,как разбра ,че други ще крадат?Пак ви пиша-правите се на по-католици от папата.Има поговорка..Царя дава пъдаря -не.На нас ни разрешават нещо,но ти-не,щото така мислиш.Между другото ще ти обясня и за биозахар и т.н.-нямаме право въобще да храним,дори и с мед.Друг в въпроса кой го спазва,но то си е негов риска-няма да му вземат меда.
    Ама ако излизат пробите му за биомед,защо квичите като бесни,че ни му е био меда,че вашия бил същия и тем подобни.Все едно аз да пиша,че вашия е калпав мед а моя най-хубав.
    Пишеш че нямате право да ги храните с мед /това не го разбирам за обикновен мед ли става въпрос
    П.П.Не ми се четът разпоредби просто ми стана интересно био пчелите с какво се хранят

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Пишеш че нямате право да ги храните с мед /това не го разбирам за обикновен мед ли става въпрос
    П.П.Не ми се четът разпоредби просто ми стана интересно био пчелите с какво се хранят

    С кокоша мерудия.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #65
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Пишеш че нямате право да ги храните с мед /това не го разбирам за обикновен мед ли става въпрос
    П.П.Не ми се четът разпоредби просто ми стана интересно био пчелите с какво се хранят
    Ама не сте запознати с нещо,но акъл и мнение давате.Аз от нещо като неразбирам си трая.
    По наредба ли,закон ли,незнам,но нямаме право да им даваме нищооо за ядене.Това е от близо от една година,преди разрешаваха.Скоро и третирането срещу акара ще ни забранят,натам вървят нещата.Навярно колегата ще е доволен да ядат бабина мерудия.
    За тая технология,руска ли,плевенска,ако обичаш я обясни по-разбираемо,че да ми стане и на мен ясно,щото пак нищо не ви разбирам.Все пишете с недомлъвки,загатки,потайно сти.Пишете разбираемо бе хора!Несамо брат му да го разбира Даката,а и другите в форума.

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ама не сте запознати с нещо,но акъл и мнение давате.Аз от нещо като неразбирам си трая.
    По наредба ли,закон ли,незнам,но нямаме право да им даваме нищооо за ядене.Това е от близо от една година,преди разрешаваха.Скоро и третирането срещу акара ще ни забранят,натам вървят нещата.Навярно колегата ще е доволен да ядат бабина мерудия.
    За тая технология,руска ли,плевенска,ако обичаш я обясни по-разбираемо,че да ми стане и на мен ясно,щото пак нищо не ви разбирам.Все пишете с недомлъвки,загатки,потайно сти.Пишете разбираемо бе хора!Несамо брат му да го разбира Даката,а и другите в форума.
    Не разбирам как може да нямаш право да си храниш пчелите с мед та те това ядът е и прашец де ама основно мед а не винаги го има например сега вали рано напролет пак имат нужда от мед.Чудна работа.
    П.П.За технологията /урушма/.

  7. #67
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Тук си прав,че не знаем много много за наредбата и ще си вземем забележка.Казваш,че не може,но мисля има вратичка с министъра свързано и био захарта.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #68
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Пишеш че нямате право да ги храните с мед /това не го разбирам за обикновен мед ли става въпрос
    П.П.Не ми се четът разпоредби просто ми стана интересно био пчелите с какво се хранят
    С БИО храна. Може всичко, но да е БИО. За да дават БИО мед.

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Не разбирам как може да нямаш право да си храниш пчелите с мед та те това ядът е и прашец де ама основно мед а не винаги го има например сега вали рано напролет пак имат нужда от мед.Чудна работа.
    П.П.За технологията /урушма/.
    Може да е свързано с 10% данък печалба Жоре.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #70
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Биопчелите се хранят с прана!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •