Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 58 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 580
  1. #131
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Какви са ти кошерите? Колко рамкови. Допълвай плодника с основи и слагай магазин.

  2. #132
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Какви са ти кошерите? Колко рамкови. Допълвай плодника с основи и слагай магазин.
    Само този му е. Затова му прави такава обширна фотосесия. Иначе не го е излъгал този който му го даде/продаде/ - евала.

  3. #133
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2018
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Врачеш
    Леко полеко, пък за магазин ми казаха да не си и помислям тази година. Първо да стане 10 рамки, и тогава ми казаха да мисля за магазин, а то ще изтече времето, чак догодина магазин, че на този етап ми е прекалено слабо семейството, ако може изобщо да се нарече семейство.

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Кристян Виж публикацията
    Леко полеко, пък за магазин ми казаха да не си и помислям тази година. Първо да стане 10 рамки, и тогава ми казаха да мисля за магазин, а то ще изтече времето, чак догодина магазин, че на този етап ми е прекалено слабо семейството, ако може изобщо да се нарече семейство.

    Слабичко е наистина.С тия венци бая ще трябва да храниш ако нямаш паша.Според мен колегата който ти е подарил отводката има голям опит като пчелар.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #135
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Слабичко е наистина.Стия венци бая ще трябва да храниш ако нямаш паша.
    Той е добре, че за два лева ще вземе от Кауфланд 3 кила шекер, а ти с твоите, ако няма паша ще трябва да пуснеш на Гриша Ганчев едно...…….. клипче, как ловиш малки рояци с голям кол.

  6. #136
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Да бе да познавашме добре винаги ще измисля нещо .Вече може да се гледа захарно цвекло в БГ ,а и съм ял маджун като малък.
    п.п.Малък малък но бройка.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #137
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    а и съм ял маджун като малък.
    Личи си.

  8. #138
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Знаеш каква ми е мисълта.Всички стари пчелари продават отводки с много пчела и пило и почти без капка мед.Вместо да помогнат на млад и неопитен пчелар те му пречат да се развива.Не знам по закон колко трябва да е медът в една отводка при покупка,а и дали има такова такова правило.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #139
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Знаеш каква ми е мисълта.Всички стари пчелари продават отводки с много пчела и пило и почти без капка мед.Вместо да помогнат на млад и неопитен пчелар те му пречат да се развива.Не знам по закон колко трябва да е медът в една отводка при покупка,а дали има такова такова правило.
    Има такова правило, но кой да чете. Правилно ти казва Йосифов /чети Дака, чети/, но ………...пчелата прави семейството, а не меда. Мед можеш да им дадеш и захар можеш да им дадеш, но да има на какво да ги дадеш. Друго си е на колЯ да се е хванал 6 кила рояк, друго е да е като на твоята снимка - кол има, рояк няма.

  10. #140
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има такова правило, но кой да чете. Правилно ти казва Йосифов /чети Дака, чети/, но ………...пчелата прави семейството, а не меда. Мед можеш да им дадеш и захар можеш да им дадеш, но да има на какво да ги дадеш. Друго си е на колЯ да се е хванал 6 кила рояк, друго е да е като на твоята снимка - кол има, рояк няма.

    Снощи сложих снимка да зумирате.Че има рояк има,но трябва да ми се признае как владея силата на коля в случая коля за доматиту.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 14 от 58 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •