Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 58 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 580
  1. #121
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Кристян Виж публикацията
    Ами аз след като отворих кошера в него имаше следното: 4 пити пълни и от двете страни със почти запечатано пило, 1 пита пълна почти и от двете страни със мед но незапечатан и 1 изградена рамка без яйца по нея защото явно беше до преградната дъска само я бяха изградили и на нея имаше около 2 шепи пчели, аз направих следното - Питата с меда я сложих до преградната дъска тоест идва последна след нея е преградната до нея сложих изградената рамка след това една пита с пило и по средата сложих рамка с восъчна основа и това беше разместването и общо взето идва по следният начин: > преградна дъска> рамка с мед>рамка с изградена пита>рамка с пило>рамка с восъчна основа>рамка с пило>рамка с пило>рамка с пило и от тогава не съм ги пипал сега след 2 дена пак ще ги подхраня да не превишавам повече от 2 пъти на седмица сиропа и така подреден кошера добре ли е или съм объркал ?
    П.П. Който има фейс може да види във групата споделените от мен видеа и снимки на кошера и семейството в него аз се пиша Кристиян Алекссандровв > https://www.facebook.com/groups/1072...=group_comment
    Качвай ги тук материалите.

  2. #122
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2018
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Врачеш
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Качвай ги тук материалите.
    Тук ама тук не ми дава. Аз пробвах, първо снимките, не ми ги признава за формата която сайта поддържа. И второ най важно, видеата, не ми дава като опция "качи от компютъра" а само чрез някви линкове, качих във прикачи.ком видеото, копнах линка за споделяне и пак не стана, затова се отказах да търся начини, защото каквото и да направя все нещо не е поддържано от този сайт, и единствено ми остана фейсбук групата.

  3. #123
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Кристян Виж публикацията
    Тук ама тук не ми дава. Аз пробвах, първо снимките, не ми ги признава за формата която сайта поддържа. И второ най важно, видеата, не ми дава като опция "качи от компютъра" а само чрез някви линкове, качих във прикачи.ком видеото, копнах линка за споделяне и пак не стана, затова се отказах да търся начини, защото каквото и да направя все нещо не е поддържано от този сайт, и единствено ми остана фейсбук групата.
    За снимките ползвай това: размер 1200х900 те устройва.

    https://www.online-image-editor.com/?language=bulgarian

    За видео след като цъкнеш на предпоследната емотикона ти излиза прозорец на който трябва да зададеш URL адреса на клипа от YouTube. Цъкаш го там и си ти.

  4. #124
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    С десен бутон на мишката върху снимката в компютъра, и от менюто избираш Копирай. После пак с десен бутон и избираш отвори с Paint. Paint Ти отваря снимката и от менюто най-отгоре малко в ляво има преоразмеряване, пиксели, намаляваш пикселите и готово.
    Видео не можеш да качиш от компа, трябва от Тубата, фейсбук или от друг сайт да го качиш тук.

  5. #125
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Качвал си снимки тук, явно знаеш как.

  6. #126
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2018
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Врачеш
    Една снимка качих, и то защото си беше точни размери, и само нея ми позволи да кача. Утре ще отварям кошера, стига да позволи времето, и ще кача снимките. Сега, ще пробвам снимките от-преди седмица да кача, за да видите положението.

  7. #127
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2018
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Врачеш
    1.jpg 2 oie_102012970H1zFK2.jpg 2 oie_10206534LLN8WF1.jpg 3 oie_102084qIZqR1JL.jpg 3 oie_1020850J6gmwtQW.jpg Това са 2 от питите снимани всяка от двете страни и преградната дъска

  8. #128

  9. #129
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2018
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Врачеш
    oie_1020187XAc2NVue.jpg Това е общо взето. Това беше преди седмица, сега тази изградената, и още една на основа само, съм ги сложил, утре ще отварям да гледам кво е положението.

  10. #130
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Питата се поставя така, че да я пече слънцето, а камерата е на сянка. Изчаква се малко за да се фокусира и тогава - щрак Марийка на портрет.

 

 
Страница 13 от 58 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •