Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 65 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 643
  1. #141
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Безпорна красота,НО това бетонни патеки покрити с теракот ли са?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #142
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Цитат Първоначално публикувано от yaya
    Това е пчелина на мой приятел!

    Мераклия се е!
    Мераклията си е мераклия, но още един, два цвята няма да са в повече!!!

  3. #143
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    252
    Ммммдаааа..... този пчелин наистина е доходоносен , но от средства по някоя програма ! Това нее пчелин на пчелар , а на бизнесмен ! Точно това ще съсипе пчеларския поминък !

    А и пчелите обичат повече хармонията отколкото симетрията ! wink; :D
    Невсичко с две бузи е лице !

  4. #144
    Цитат Първоначално публикувано от ivandespotov
    Цитат Първоначално публикувано от yaya
    Това е пчелина на мой приятел!

    Мераклия се е!
    Мераклията си е мераклия, но още един, два цвята няма да са в повече!!!


    това пчелин ли е, или изложение на сандъци???
    Наистина е приятно за окото, но се чудя къде са пчелите?Може би греша, и ако е така колегите да ме поправят, но не виждам и 1 пчела при кошерите.Май Бай Пчеличко е прав, яко се усвояват евро пари, ЗА ПРАЗНИ КОШЕРИ ПРИ ТОВА.Както всичко друго, така и пчеларството в България е тръгнало на затъркване.......

  5. #145
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Що ревете срещу пчелина....снимката е правена с ниска скорост и пчелите не са засечени :D
    .....иначе за изпълнението
    .....не секо старание е ефективно и полезно!!!!!!
    ...ма от друга страна, ако се усвояват некви левове по програма, гаранция, че се земе тавана

  6. #146
    Наблюдател
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    Русенски
    Бай Пчеличко, човека с това се изхранва! Друг поминък няма! Според мен такива хора създават имидж на пчеларството! Ти ако не ползваш евросубсидии - това в реда на нещата ли е? Ако ползваш - мутра ли си? Колкото до пчелите, вижте внимателно снимката. Има в небето пчелояд. Той не ми позира. Да снимката е правена с мобилен телефон. Въобще уважавайте труда на хората! Ако нямате какво да кажете, мълчете! Модератор какво значи?
    Пламен Яков

  7. #147
    Цитат Първоначално публикувано от yaya
    Бай Пчеличко, човека с това се изхранва! Друг поминък няма! Според мен такива хора създават имидж на пчеларството! Ти ако не ползваш евросубсидии - това в реда на нещата ли е? Ако ползваш - мутра ли си? Колкото до пчелите, вижте внимателно снимката. Има в небето пчелояд. Той не ми позира. Да снимката е правена с мобилен телефон. Въобще уважавайте труда на хората! Ако нямате какво да кажете, мълчете! Модератор какво значи?
    и въпреки всичко, пчели не виждам.Колкото до пчелояда, небе голямо може врабците, да си летят където поискат.Снимай другия път, и пчелите, ако не те затруднява.

  8. #148
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    yaya, попитай твоя приятел дали няма проблем с налитане на пчели от средните редици в кошерите от предните редици. Дали и как успява да поддържа средните си кошери силни поне колкото крайните.
    Ако може го покани във форума. Щом е опитен пчелар ще му е доста интересно при нас.

  9. #149
    И сам войнът е войн.
    http://vbox7.com/play:6d01cc35fe

  10. #150
    Наблюдател
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    Русенски
    Защо да го питам? Всеки път когото съм при пчелите си, съм при него и виждам как се държат, какъв принос имат и т.н. Налитане и кражби няма повече от други пчелини. Тук всичко си е стандартно, според мен! Само е вложил повече старание и мерак. Затова си позволих да ви го покажа. Имам чувството, че трябва да се извинявам за публикацията си. Всъшост другите пчелини в полукръг ли са организирани? Там където живее и работи нета е лукс. Бъди сигурен подробно ще му разкажа всичко.
    Пламен Яков

 

 
Страница 15 от 65 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •