Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 65 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 643
  1. #171
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    На липа днес - 20.06. 2012.....

    Това ми радва окото приятелю.За сега липата и при мен върви чудесно, на някои им сложих и трети магазин.Желая ти много успехи.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  2. #172
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61
    Ето ги и моите кошери. Станаха вече 4 бр. Тези по средата ги направих като отводки на 11.05. Вече са с поставен по един ДБ магазин за ливади и липа.

    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

  3. #173
    Jonny...като гледам как си тръгнал май ще трябва да купуваш още винкел wink;

  4. #174
    ето го и моя на който се уча



  5. #175
    Наблюдател
    Регистриран
    11.05.2012
    Мнения
    8
    Ето ги и моите в лежака пробвах тази година за първи път с 2 семейства само, че вместо да оставя едната майка да я убият, аз я преместих в малкото кошерче (когато обединих семействата).

  6. #176
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov
    Цитат Първоначално публикувано от doviciozo
    Jonny...като гледам как си тръгнал май ще трябва да купуваш още винкел wink;
    В Перник трябва да отидете за винкел......
    Не мисля да правя вече подложки от винкел. Другите ще ги поставям на циментови тухли и циментови колове.
    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

  7. #177
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Шайни, в тая тема не си говорим за пари и печалби. Обаче точно оттука може да научиш най-много за пчеларството стига да гледаш и слушаш внимателно, ако можеш и да четеш между редовете - още по-добре. Имам бегла представа за района ти - с тия кошерища трябва да вадиш по 40 кила без никакъв зор ако не броим хамалогията с капаците. Обаче - аз те питам за втори магазин, ти ми викаш че си махнал първия. Защо? Някой да не ти е казал че между две паши трябва да почиват? Слагай и на ЛРите още корпуси, че да не отидат в лилавия.

    Колега vanHanegem, хората които се стремят към високото винаги ме респектират! Колаборация Гърдев - Венер? Как се обслужва, стълба и помощник? А тия пчели посред паша, защо са там? Вследствие на манипулация или ...?

    Джони, дотук виждам едни триста кила. Имаш недопустими сили на опън и на натиск върху носещата конструкция.

    Илмаз, сложил си магазина, амчи отваряй и отдолу де.

  8. #178
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61
    Джони, дотук виждам едни триста кила. Имаш недопустими сили на опън и на натиск върху носещата конструкция.

    Няма страшно за притеснение, може би не се виждат, но посредата на конструкцията има още един чифт крака.
    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

  9. #179
    Потребител
    Регистриран
    15.02.2011
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Чирпан, Ст.Загора

    Re: Да си покажем кошерите

    Ето ги и моите


    Nil satis nisi optimum

  10. #180
    Цитат Първоначално публикувано от jonny
    Джони, дотук виждам едни триста кила. Имаш недопустими сили на опън и на натиск върху носещата конструкция.

    Няма страшно за притеснение, може би не се виждат, но посредата на конструкцията има още един чифт крака.

    абе и ква стана тя сега???? Берковица, превзехме форума аххааххаха. Като гледам за такъв малък град, сме 6 човека пчелари дето пишем тук.А и на според писането, пишем най много.Джони браво брат, харесват ми кошерите ти.Продължавай така и за напред.

 

 
Страница 18 от 65 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •