Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 65 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 643
  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    21.07.2011
    Мнения
    36
    Това е моя скромен пчелин!!!

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от misho5kov
    Това е моя скромен пчелин!!!
    Браво добър избор на кошери.Каква е цената на комплекта.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Ее Станко , баш на тебе пък да ти харесват тез кутии ?! :D Колега 5ков , ако не е тайна откога се занимаваш с пчели ?

  4. #34
    Наблюдател
    Регистриран
    21.07.2011
    Мнения
    36
    Ако трябва да сме точни, от 29.05.2011 г.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    А , тъй си и помислих ! Първо , добре дошъл на борда ! Така както си си наредил сандъците не знам дали ще ти е удобно за работа , май не . Иначе снимката е красива . И конструкцията отдолу - много афиф работа , по-добре да са на земята . Успех !

  6. #36
    Наблюдател
    Регистриран
    21.07.2011
    Мнения
    36
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    А , тъй си и помислих ! Първо , добре дошъл на борда ! Така както си си наредил сандъците не знам дали ще ти е удобно за работа , май не . Иначе снимката е красива . И конструкцията отдолу - много афиф работа , по-добре да са на земята . Успех !
    Добре съм Ви заварил всички!!!
    Та, ако сега трябва да ги нареждам със сигурност няма да ги наредя така, но не е толкова отчайващо. На снимката така изглежда, но са наредени по двойки с място между всяка и става за работа. а тухлите и коловете са бетонирани в земята. Това е пробния ми пчелин, от работата с него зависеше дали ще се занимавам с пчели или.....! Жив и здрав на пролет увеличавам бройката, надявам се много и вие да помагате.
    Поздрави на всички!
    P.S. ето и една снимка от друг ъгъл..


  7. #37
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    А , тъй си и помислих ! Първо , добре дошъл на борда ! Така както си си наредил сандъците не знам дали ще ти е удобно за работа , май не . Иначе снимката е красива . И конструкцията отдолу - много афиф работа , по-добре да са на земята . Успех !
    Колега, не убивай мерака на човека, така решил така направил, ние ще му помагаме колкото можем. И защо по добре да са на земята така са си супер?!

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Ха , колега Деспотов , къде видя убийство на мерак , че да си поднеса извиненията ? По- добре да говорим по същество / аз поне така правя / - като видях снимката и ми заприлича на домино , затова мисля че е по-добре да са на земята , отколкото на такава конструкция . Виждал съм паднал кошер , много е гадно , сигурно и ти си виждал . И още нещо / случва се само веднъж / - ако работи отстрани на кошера и стъпил между диречетата , в най- неподходящия момент може да забрави че краката му са в нещо като капан , казвам го от собствен мноого горчив опит.

  9. #39
    Наблюдател
    Регистриран
    21.07.2011
    Мнения
    36
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Ха , колега Деспотов , къде видя убийство на мерак , че да си поднеса извиненията ? По- добре да говорим по същество / аз поне така правя / - като видях снимката и ми заприлича на домино , затова мисля че е по-добре да са на земята , отколкото на такава конструкция . Виждал съм паднал кошер , много е гадно , сигурно и ти си виждал . И още нещо / случва се само веднъж / - ако работи отстрани на кошера и стъпил между диречетата , в най- неподходящия момент може да забрави че краката му са в нещо като капан , казвам го от собствен мноого горчив опит.
    Благодаря за мнението ти, много си прав за неудобствата при работа с крака между колчетата. Просто така се получи от съвети на по-стари пчелари.
    На пролет ще ги редя по друг начин и с друга конструкция.

  10. #40
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Всичко е въпрос на навик. Ще се научиш да работиш зад кошера, а не отстрани. Така го правя аз. Само като подпушваш в прелката е трудното, иначе си е супер работата отзад на кошера.
    Може би не трябва да ти е толкова дълга конструкцията, за това колегата Йорданов е прав, но и ти си го осъзнал вече. Като са на по-къси конструкции кошерите, ще е лесно и подпушването и работата изобщо.

 

 
Страница 4 от 65 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •