Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 130
  1. #101
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ама вие чак до пролетта ли чакате, за да разберете, че щом не са умрели, значи няма акар? Така ли да ви разбирам? Вие не правите ли тест след обезпаразитяването, за да разберете какъв е ефекта? Това поне ако не правите, моля ви не пишете във форума по тези теми. Това не е практика на професионален пчелар.
    Нима си мислиш, че ако не третираш една есен, някое семейство, то ще умре зимата. И да прав си, не ми харесват особено т.нар. професионални практики, и за това не ги практикувам.

    П.П. И не е задължително да са умрели семействата, за да се разбере, че има проблем.

  2. #102
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Абе, колеги, аз не мога да разбера, вие правите ли тест за обезпаразитеност и кога го правите? Да не би да не разбирате въпроса ми, защото до сега никой не ми отговори. А, че съм био съм споменал само веднъж, в пост 23, и тук не му е мястото да дискутирам тази тема. Биото се доказва пред лицензирани фирми, а не в този форум. Аз по този въпрос, вашето мнение го знам и отворих темата за литиевия хлорид понеже съм био, а не съм доволен, че ме принуждават да третирам с ОК.

  3. #103
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    А трябва ли да правим контрола, след като сме убедени в ефекта на ОК. Та някои дори и не третират и нямат проблеми. Не се изплъзвай, не те задължават, биото може да се третира и с МК.
    Що касае сертификацията, не ни казвай кое как, много добре знаем, защо.

  4. #104
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    През 2007г. уморих 123 кошера и от тогава нетретирам с нея.Две години минаха,докато разбера,че акара ми е........а.После дойде един пчелар,дето ни отвори защо сме с тая смърнност и на това дередже.Ама мина бая време докато му повярваме.Колеги,след третиране—задължително с СО и тогава ще коментирате.Моля ви!

  5. #105
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Колега,вдраев извинявам се но би ли пояснил какво е това съкращение-задължително с СО.Не ми стана ясно за това питам. Благодаря ти предварително.Поздрави.

  6. #106
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от M.Milkov Виж публикацията
    Колега,вдраев извинявам се но би ли пояснил какво е това съкращение-задължително с СО.Не ми стана ясно за това питам. Благодаря ти предварително.Поздрави.
    Изпуснал е двойката след О-то

  7. #107
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Ако някой се интересува от къде може да се закупи литиев хлорид, това е тел. номер на фирмата, от която може да се поръча, изпращат с наложен платеж: 0878129621. Цената е 18лв. за 250грама.

  8. #108
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ако някой се интересува от къде може да се закупи литиев хлорид, това е тел. номер на фирмата, от която може да се поръча, изпращат с наложен платеж: 0878129621. Цената е 12 лева.
    12лв за какво? За грам, за килограм, за тон?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #109
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    12лв за какво? За грам, за килограм, за тон?
    Най-вероятно ще е за тон. А фирмата ще е -Мързи ме да пиша.

  10. #110
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Ако някой се интересува от къде може да се закупи литиев хлорид, това е тел. номер на фирмата, от която може да се поръча, изпращат с наложен платеж: 0878129621. Цената е 18лв. за 250грама.
    От това което съм написал ,по изчерпателен мога да бъда ако си дадеш адреса и аз ти изпратя колет за моя сметка

 

 
Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •