Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 70 от общо 70
  1. #61
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Делничен ден, щом се стъмни, гасят лампите и лягат да спят, защото на другия ден са на работа.
    А сред тях може ли да се каже, че се срещат не малко хора със различни от традиционните сексуални наклонности и полове? Защото например в България предимно изглеждат така и не се срещат често по работа =>
    https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...gradini-769700

    така изглежат в повечето случаи полово и сексуално различните, сред онези, които протестират за права, свободи и т.н. - а не онези, които изглеждат, като Куркински например. Тях можеш да ги намериш по разни сайтове за запознанства например или фейсбук.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...gradini-769700

    така изглежат в повечето случаи полово и сексуално различните, сред онези, които протестират за права, свободи и т.н. - а не онези, които изглеждат, като Куркински например. Тях можеш да ги намериш по разни сайтове за запознанства например или фейсбук.
    Аааа, по последното изречение, ако го тълкуваме, както някои тълкуват конвенцията, ако имаш фейсбук, значи си обратен!
    Разгледай снимките от някой партиен митинг. Особено тези, публикувани от противниците на митингуващите, На някои от тях ще видиш едни озверели хора, на които малко им трябва и ще почнат да убиват. Защото винаги е имало такива хора. По твоята логика това означава, че повечето от тези, дето митингувахме по площадите през 1990 г, сме такива? Никой не публикува снимки на нормални, кротки и разумни хора, отишли на протест, това не е новина. Новина е само, когато се снимат крайностите. А в мрежата Гугъл и Фейсбук ти избират новини, които пасват на профила ти. Крайности винаги е имало и ще има, както и измежду пчеларите има крадци и мошеници. Това не значи да обобщаваме, че "всички са маскари". Че пак отиваме при Бай Ганьо и компания.
    Дописвам си - как се проверява достоверност на новина като посочената? Да не се окаже, че не били компютри, а компоти, и не сме ги изнесли за Япония, а са ни ги върнали от износ от СССР.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #63
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Аз нямам фейсбук и съм си нормално ориентиран....при другите не знам как е.

  4. #64
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    При 75 милиона население , едва ли 25 % живеят в Константинопол .
    https://trud.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D...1%82%D0%B8-80/
    Това е само за града, ако се вземе предвид цялата агломерация, сметката е горе-долу точна.

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Юрка , никой не отива да брои в източна Турция кюрдите .
    Преди 12-13 години имаше документален филм за тях .

  6. #66
    Така е. Имай предвид, че това са официални данни. А колко са в действителност, само господ знае. То и София уж е 1.3 млн., ама в действителност никой не знае.

  7. #67
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    След като си изтъпях чинно наказанието искам само да доуточня поста, повод за наказанието ми. Вече писах лично съобщение на уважаемия Дончев с подобно обяснение.
    Уважаеми, ще си позволя да поспоря с вас, като най-интелигентно звучащ от "опонентите".
    "Най-интелигентно звучащ от "опонентите"" - тоест другите не са неинтелигентни (от опонентите на тезата ми), просто той (кандо) е най от останалите. Сравнителна и превъзходна форма на степенуване... няма обида към група.
    Ако някой друг освен модератора го приел обидно, моля да ме извини!

    По темата вече не ми е интересно да дискутирам.

  8. #68
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    https://www.novini.bg/news/466953-ст...ните.html

    "Съветът на Европа реагира на медийната и политическа истерия в България със специална декларация, в която се подчертава, че конвенцията не въвеждат сексуално образование в училище, еднополови бракове и подобни. На пленума на БСП тази декларация е била раздадена на участниците, но, по думите на Станишев, „не беше чута”."

  9. #69
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Един цитат от Библията:
    "Посланието на апостол Павел до Ефесяните: Глава 5
    22 Жени, подчинявайте се на своите мъже, като длъжност към Господа;
    23 защото мъжът е глава на жената, както и Христос е глава на църквата (като само Той е спасител на тялото).
    24 Но както църквата се подчинява на Христа, така и жените нека се подчиняват във всичко на своите мъже.
    Мисля, че Библията влиза в противоречие с Истанбулската конвенция, и Светият Синод трябва да се самосезира, за да се внесат съответните промени/редакции.

  10. #70
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    ...и Светият Синод трябва да се самосезира, за да се внесат съответните промени/редакции.
    Той Светия синод да вземе да се самосезира, дето вчера казаха по радиото, че 60% от децата в България се раждат без граждански брак на родителите. За църковен брак не споменавам изобщо. Каква ти библия тука, то масово народа и църквата не я брои за фактор.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •