Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 16 от общо 16
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Радо, сигурен съм че, колегите са добронамерени и споделят с най-чисти чувства. Но моят съвет е да отидеш на ревматолог възможно най-скоро. И аз като теб, 5 години се мотах по различни доктори, докато ме диагностицираха, та сега докато съм жив (вероятно) ще съм на кортикостероиди, резохин, ендоксан и т.н. Симптомите въобще не са за подценяване.
    Юрий, сигурен съм, че не му мислиш лошо на колегата... ама токова ли го мразиш, та го пращаш на лекар!?... да не забравяме, че тези "твари" са търговски представители на фармцевтичната мафия!!! Аз, от 14-15 години не съм влизал в лекарски кабинет и съм здрав, като бик! Сестра ми, за сравнение, им е фен... вече й изрязаха половината "маловажни" органи, а децата й са изяли повече антибиотик, отколкото шоколад...

    Моят съвет към колегата е да пробва поне един от вариантите по-горе преди да отиде при екзекуторите с бели престилки... съветите на Марин особенно са безценни!

  2. #12
    kubio, дано да си така още много дълги години. Радо го пращам да го диагностицират, а как ще се лекува той ще си прецени. Важното е да знае какво му е. И аз не обичам да ходя по доктори и затова пробвах с всякакви бабини илачи, но те не помогнаха. После се оказа, че проблема идва от съвсем друго естество. Всеки си има глава на раменете, сам да си преценява.

  3. #13
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    Здравейте на всички колеги.Моля за помощ който от вас има или е имал такива проблеми нека да помогне.
    1.Страхотни проблеми със китките,лактите и коленете.Пробвал съм доста мазила и кремове които ги има в аптеките,не помагат.В момента се мажа със конски мехлем взет от ветеринар.Не ме боли всичко наведнъж,примерно 2 дена дясна китка,след 10 дена почва коляното и така.
    Задължително лекарски преглед - даже при няколко лекари. Идея си нямаш, колко вида причини може да са и какъв точно може да е проблема - колкото повече отлагаш, толкова по- голяма беля ще си натресеш. Така миналата есен един човек, комшия ми е тука - мехлемчета, чайчета, витаминчета, дъра- бъра, все не чува и сега от няколко месеца едвам ходи, на патерици е, и го виждам как си отива.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #14
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    И да се избягват “камшичните“ и “усукващи“ движения.

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Нещо съвсем непознато:

    http://skandalno.net/%d0%ba%d1%80%d0...%d0%bd-160759/

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Пробвай с Флекс Комплекс.Първо вземай по-две/2/ хапчета сутрин и 2 хапчета вечер.След като изпиеш цялата опаковка,си купуваш пак за втори курс на лечение.Но намаляш дозата наполувина.Сутрин 1,и вечер по 1 хапче.Изпробвано и има ефект.Успех ти желая и здраве.Поздрави.

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •