Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 147
  1. #111
    Потребител
    Регистриран
    26.01.2012
    Мнения
    54
    То цяла тема ще си си спретнем ,ама чакам финала !Току виж пак завърши с хепи енд накрая.

  2. #112
    Аз сложих основите чак на последната паша, досега нямаше възможност кога да ги сложа, за да ги изградят и напълнят. Съответно нямам почти никакви готови рамки. Не знам вие какво имате предвид, не искат да ги купуват ли или предлагат по-ниска цена?

  3. #113
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ще си купите сега едни доста скъпички рамки и за следващия сезон ще мислите повече.

  4. #114
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Аз сложих основите чак на последната паша, досега нямаше възможност кога да ги сложа, за да ги изградят и напълнят. Съответно нямам почти никакви готови рамки. Не знам вие какво имате предвид, не искат да ги купуват ли или предлагат по-ниска цена?
    Почти си отговори на въпроса, но има и други тайни, за които като приключи офанзивата по изкупуване, то не че е имало такова.

  5. #115
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    До някъде и двамата имате право,но гледате от вашата камбанарийка.Наистина нещо в изкупуването куца на фирмата или има нещо което него знаем ние.Има колеги които им се взема меда без проблем и то на прилични цени.Примерно не БИО на 8лв акация,а има и такива на които идват вземат проба и не им го копуват.Защо е така?
    Аз примерно съм препоръчал фирмата на доста колеги и следя почти навсякъде как върви копуването/просто за спорта/.
    Колегата писа за скъпите рамки които ще си купим ако не изпълним договора.Аз бих казал,че не са толкова скъпи ако си направиш една бакалска сметка.
    При мен напримерно е по добре да извадя меда и да го продам и да си закупя рамките макар и на тия цени.Пак ще ми остане 2лв горница+рамка.
    Викам да изчакаме фирмата да отговори и чак тогава да я грабваме.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #116
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    При мен напримерно е по добре да извадя меда и да го продам и да си закупя рамките макар и на тия цени.Пак ще ми остане 2лв горница+рамка.
    Викам да изчакаме фирмата да отговори и чак тогава да я грабваме.
    А аз викам, ако го направиш това с меда, да се сетиш да ми се обадиш

  7. #117
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    До някъде и двамата имате право,но гледате от вашата камбанарийка.Наистина нещо в изкупуването куца на фирмата или има нещо което него знаем ние.Има колеги които им се взема меда без проблем и то на прилични цени.Примерно не БИО на 8лв акация,а има и такива на които идват вземат проба и не им го копуват.Защо е така?
    Аз примерно съм препоръчал фирмата на доста колеги и следя почти навсякъде как върви копуването/просто за спорта/.
    Колегата писа за скъпите рамки които ще си купим ако не изпълним договора.Аз бих казал,че не са толкова скъпи ако си направиш една бакалска сметка.
    При мен напримерно е по добре да извадя меда и да го продам и да си закупя рамките макар и на тия цени.Пак ще ми остане 2лв горница+рамка.
    Викам да изчакаме фирмата да отговори и чак тогава да я грабваме.
    Друмев, Друмев информацията ти постна, от там и сметките, но както и да е.

  8. #118
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Друмев, Друмев информацията ти постна, от там и сметките, но както и да е.
    Не ми разбра поста.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #119
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    А аз викам, ако го направиш това с меда, да се сетиш да ми се обадиш
    Той е като ръководител движение на гара разпределителна, ама от преди демокрацията, сега влакове от там не минават, но той пак разпределя.

  10. #120
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не ми разбра поста.
    А защо си мислиш така? Тук основно иде реч за обявата и последващите действия на фирмата свързани с това. Ще започнем от там, ти договори в няколко разновидности получи ли? Не си! Не се меси тогава!

 

 
Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •