Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 151
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Щях да ходя днес, но грипа ме събори. Сега обмислям за събота, но определено няма да съм оздравял та се чудя дали си заслужава. Ако може колеги които са били днес да споделят.
    Итересува ме и дали пак има търсене на восък и каква цена се предлага?
    Доколкото разбрах - 8лв е масово предлаганата цена на восъка. Прополис искаха да купят на 50лв и така и си го върнах... Иначе ~70гр основи са 13 за килограм +12ст доплащане.
    Цената на восъка е паднала и в Румъния, ми каза един познат който има контакти там. Казали са му на 4 евро можем да караме в България...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #42
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Щом има навалица, значи има интерес. Нищо лично, но който иска снобско изложение (без навалица и много хора)...ми да не идва. То същото важи и за желанието, всеки втори да НЕ бъде пчелар, щото никъде не е забранено. На мен лично изложението ми харесва. Виждам доста неща, също си и купувам. И в края на краищата не малко е постигнато, като гости от няколко държави.

  3. #43
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    И друго. Министрите най-редовно идват на изложението, а тук трябва да се задействат пчеларските организации. Проблеми...предложения...иск ания...

  4. #44
    Потребител
    Регистриран
    27.12.2013
    Мнения
    76
    Пчеларски район
    Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Щом има навалица, значи има интерес. Нищо лично, но който иска снобско изложение (без навалица и много хора)...ми да не идва. То същото важи и за желанието, всеки втори да НЕ бъде пчелар, щото никъде не е забранено. На мен лично изложението ми харесва. Виждам доста неща, също си и купувам. И в края на краищата не малко е постигнато, като гости от няколко държави.
    Тази година и участниците, и държавите са повече от предходните години. Харесвам изложението заради лекциите, но най-вече заради контактите с колеги от цялата страна, с някои от които се виждаме от година на година.

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Доколкото разбрах - 8лв е масово предлаганата цена на восъка. Прополис искаха да купят на 50лв и така и си го върнах... Иначе ~70гр основи са 13 за килограм +12ст доплащане.
    Цената на восъка е паднала и в Румъния, ми каза един познат който има контакти там. Казали са му на 4 евро можем да караме в България...
    В магаина Русе има основи от новата машина със по дълбоки килийки от нормалните.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    В магаина Русе има основи от новата машина със по дълбоки килийки от нормалните.
    И колко санта са по -дълбоки , че на око не личи ?

  7. #47
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Днес след работа минах през изложението около 16.30 часа.Беше сравнително спокойно и не мога да кажа че е имало блъсканици.Вярно е че имаше много пчелари , но нямаше това блъскане както други години.Закупих си най необходимото.В павилионите консултантите обръщаха вниимание на всички които имаха питане.Доволен съм и утре ще отида пак за да доразгледам и да се срщна с колеги от други населени места които ще бъдат там тогава.
    Поздрави:Цветан Димитров

  8. #48
    Автор
    Регистриран
    16.03.2011
    Мнения
    103
    Пчеларски район
    с.Гълъбник Община Радомир
    На 08.02 посетихме изложението.Личното ми впечатление е ,че няма навалица но, и фирмите са по-малко.За трета поредна година посещавам изложението и май нещата отиват в посока надолу .Догодина ще се замисля дали да ходя. Фактури масово не искат да издават.Тръгнах за изложението да си купя центрофуга и се прибрах без такава.
    Полупланински район 700 м.н.в.
    8 рамкови многокорпусни кошери,хибридна система.

  9. #49
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Каква центрофуга искаше да си купиш? Фактура ли не ти дадоха?

  10. #50
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Щом има навалица, значи има интерес. Нищо лично, но който иска снобско изложение (без навалица и много хора)...ми да не идва. То същото важи и за желанието, всеки втори да НЕ бъде пчелар, щото никъде не е забранено. На мен лично изложението ми харесва. Виждам доста неща, също си и купувам. И в края на краищата не малко е постигнато, като гости от няколко държави.
    Наистина е постигнато много през годините, но това задължава да се върви напред и изложението да се развива още. От няколко години обаче се наблюдава обратна тенденция. Организаторите решика, че са хванали господ за шлифера и не правят нищо за подобряване на организацията и логистиката.

 

 
Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •