Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 151
  1. #21
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    На номера липсва една цифра.
    Наистина липсва цифра, но не е коректно аз да я добавям, защото инж. Янев като почти всеки научен работник явно е и малко разсеян! Идеята ми е да сте информирани за изложителите в Плевен- и да си говорите с тях, да питате, а "ТОЙ" е човека който може да Ви отговори научно как вижда храненето със соеви и билкови добавки. Дано да съм полезен.

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте колеги!
    Днес минах покрай търговският център където ще бъде изложението тази седмица.Имаше пристигнали представители на фирми ,които усилено си подготвяха павилионите.Че то в четвъртък е откриването.
    Поздрави:Цветан Димитров

  3. #23
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте колеги!
    Днес минах покрай търговският център където ще бъде изложението тази седмица.Имаше пристигнали представители на фирми ,които усилено си подготвяха павилионите.Че то в четвъртък е откриването.
    Поздрави:Цветан Димитров
    Напиши и тук къде могат да паркират, за да не ги глобяват колегите, поради засилените мерки за изложението.

  4. #24
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Отсреща в подземния паркинг на мола. Той е на 2 нива и няма ограничение на времето. Разстоянието пеша е под 100 метра. Всичко останало е или платено (синя зона, скоби, вече и паяк) или опасно (изнервени живущи в околните кооперации). Дори и без изложение паркирането (безплатно)в района, без МОЛ-а, е въпрос на късмет - все пак там са гара, автогара, НОИ и т.н.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Отсреща в подземния паркинг на мола. Той е на 2 нива и няма ограничение на времето. Разстоянието пеша е под 100 метра. Всичко останало е или платено (синя зона, скоби, вече и паяк) или опасно (изнервени живущи в околните кооперации). Дори и без изложение паркирането (безплатно)в района, без МОЛ-а, е въпрос на късмет - все пак там са гара, автогара, НОИ и т.н.
    Паркинга на Билла и той ли е платен?

  6. #26
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Не, но 1. по-далеч и 2. почти винаги е пълен, защото е малък и не стига за клиентите на Била и Бриколаж.

  7. #27
    Наблюдател
    Регистриран
    26.02.2014
    Мнения
    15
    Пчеларски район
    общ. Долни Дъбник, обл. Плевен
    Паркингът на Била не е платен , но има ограничение във времето за паркиране - мисля че беше два часа . Пресрочиш ли ги - плащаш за всеки час просрочено време. За жалост от около месец паркинга на мола също е платен.

  8. #28
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Еха, мерси за информацията. Бариерите на Била не съм ги виждал да работят от години. На "циганския мол" също, но сигурно си прав - аз там ходя 1-2 пъти годишно...

  9. #29
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Паркингът на Била и Мол са безплатни и няма ограничение за времето.Бариерите на Вила не работят , но ако са спуснати-натискаш копчето и тя се вдига.Зад мола до пазара също има паркинг на магазин Камиона но е малко по далеч-850-900 метра.Той също е безплатен.Около изложението още от днес няма място за паркиране-всичко е заето от участници в изложението ,но те са със специални стикери за да не им слагат скоби и да не ги санкционират.
    Поздрави:Цветан Димитров

  10. #30
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Доста пръдливо и неорганизирано изложение според скромното ми мнение. Бил съм на най-големите машиностроителни изложения в Хановер и др. Тук просто е една бутаница, защото всеки 2-ри човек е решил да става пчелар и е дошъл да си купи неща, дето ги има във всеки пч. магазин, но за сметка на това тук са на същата или по-висока цена
    Бизнес контакти - трудни - бутаница е
    Покупки - трудни - бутаница е, ако са обемни зор с носенето до колата
    Фактури - не, ne, no, nein - мръсна дума
    Губене на време и шанс за среща с познати - 150%
    Моите 3 цента по темата...

 

 
Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •