Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 203
  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Супер, ама я да чуем мнението на специалисът по темата...
    Специалистът е открил отговора за себе си. Ако някой го интересува да чете и да си вади заключения. Моля ви само пишете си за неща които разбирате че цялата тема е пълна със глупости. Прилича като бръщолевене по кръчмите между пияници. Исках даже да помоля модераторите да я махнат защото ако някой зачете ще умре от смях. Не искате да ставате за смях предполагам

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Мога да цъкна и да ти изпиша дефиниция, но ти сам ще си го видиш. Пиша за модерните съвременни патриоти. Онези, които носят тениски с образа на Левски и Ботев. Онези с промитите мозъци, които мразят турция, а обичат русия, например.
    пп. Нещо криво си ме разбрал. Не съм писал, че е трябвало да ги " каквото мърда в трапа ", а защо не са го направили.
    Извинявай. Приех буквално и палнах фитила прибързано.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Специалистът е открил отговора за себе си. Ако някой го интересува да чете и да си вади заключения. Моля ви само пишете си за неща които разбирате че цялата тема е пълна със глупости. Прилича като бръщолевене по кръчмите между пияници. Исках даже да помоля модераторите да я махнат защото ако някой зачете ще умре от смях. Не искате да ставате за смях предполагам
    Това е чистата реалност и са мнения от статистическа извадка българи. Ако ти е много смешно посещавай пчеларските теми.
    За по изискани (не кръчмарски ) мнения може би ще трябва да се насочиш към исторически форум.

    П.П Ник на 10 поста да дава такива грубовати оценки е леко ценично, пък и да моли да се трият теми ......

  4. #34
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Веднага ще отговоря. Завършил съм история. Доста съм изчел по тази тема. За Османнската империя ми преподаваше проф. Цветана Георгиева. Мисля че тя е един от най- големите корифей в тази област. Интересна ми е вашата гледна точка, тази на лаиците. Не съм питал за имена а само за професии, за да получа някаква представа за пишещите по темата.
    Това не е критерий. Професията може да е коренно различна и дадения индивид да е доста навътре с материала, а може да му е доста близка, а да е пълен капук/неразбиращ/.

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Специалистът е открил отговора за себе си. Ако някой го интересува да чете и да си вади заключения. Моля ви само пишете си за неща които разбирате че цялата тема е пълна със глупости. Прилича като бръщолевене по кръчмите между пияници. Исках даже да помоля модераторите да я махнат защото ако някой зачете ще умре от смях. Не искате да ставате за смях предполагам
    Ама колега просвети ни бре! Ей стоим и чакаме с нетърпение! Поне после няма да ставаме за смях!

  6. #36
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Специалистът е открил отговора за себе си. Ако някой го интересува да чете и да си вади заключения. Моля ви само пишете си за неща които разбирате че цялата тема е пълна със глупости. Прилича като бръщолевене по кръчмите между пияници. Исках даже да помоля модераторите да я махнат защото ако някой зачете ще умре от смях. Не искате да ставате за смях предполагам
    Талпа, нищо лично към теб. Само да отбележа. Пишеш, че разни професори са ти давали знания, а се чудя на правописа в поста ти. Хайде поне тези които сте учени да пишете както трябва, че да не ставаме както казваш а края на поста си - за смях.

  7. #37
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Специалистът е открил отговора за себе си. Ако някой го интересува да чете и да си вади заключения. Моля ви само пишете си за неща които разбирате че цялата тема е пълна със глупости. Прилича като бръщолевене по кръчмите между пияници. Исках даже да помоля модераторите да я махнат защото ако някой зачете ще умре от смях. Не искате да ставате за смях предполагам
    Колега, осатви академичния тон. Подхожда на коридорите в БАН. Сам знаеш от кой и как се пише историята и как се тълкува. Името на проф. по никакъв начин не облагороди "бръщолевенето". В момента има една доцентка, която бръщолеви пред студентите си за някакво "османско владичество". Има и публикации на тази тема. Ох, обичам я тази жена... Между другото, като историк направи блестящо включване!

  8. #38
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Талпа, нищо лично към теб. Само да отбележа. Пишеш, че разни професори са ти давали знания, а се чудя на правописа в поста ти. Хайде поне тези които сте учени да пишете както трябва, че да не ставаме както казваш а края на поста си - за смях.
    Колега приемам забележката за правописа. Само че пиша в движение от телефона, докато сменям влаковете и на моменти изтривам без да искам пасажи или повтарям думи. Като седна на спокойствие мога да обърна внимание на правописа.

  9. #39
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Това е чистата реалност и са мнения от статистическа извадка българи. Ако ти е много смешно посещавай пчеларските теми.
    За по изискани (не кръчмарски ) мнения може би ще трябва да се насочиш към исторически форум.

    П.П Ник на 10 поста да дава такива грубовати оценки е леко ценично, пък и да моли да се трият теми ......
    Така, ако съм стигнал до там, че да се образовам от исторически форум в имтернет по - добре да се самоубия.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Така, ако съм стигнал до там, че да се образовам от исторически форум в имтернет по - добре да се самоубия.
    Не става дума да се образоваш, иде реч да комуникираш с хора на твоето ниво, по въпроса. Все пак това е пчеларски форум и да ни обвиняваш че разсъждаваме като шайка пияници е ......

 

 
Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •