Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 203
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Колега приемам забележката за правописа. Само че пиша в движение от телефона, докато сменям влаковете и на моменти изтривам без да искам пасажи или повтарям думи. Като седна на спокойствие мога да обърна внимание на правописа.
    И аз съм тъй по цял ден с телефона, че нали - трябва да ви следя. И да ти кажа - всички така казват, а грешките все едни и същи. Чудна работа.

  2. #42
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Така, ако съм стигнал до там, че да се образовам от исторически форум в имтернет по - добре да се самоубия.
    Още чакаме да излезеш с мнение по въпроса...
    Затова по напред писах, че ми е интресно мнението на Delta.e, защото знам че е историк, ама и твоето мнение ми интересно да прочета.

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не става дума да се образоваш, иде реч да комуникираш с хора на твоето ниво, по въпроса. Все пак това е пчеларски форум и да ни обвиняваш че разсъждаваме като шайка пияници е ......
    А ми като е пчеларски форум обсъждайте пчеларски теми. Аз го посещавам защото е полезен за хора, начинаещи като мен. Ама да се пишат щуротии като по-горе е обидно за всички ни.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И аз съм тъй по цял ден с телефона, че нали - трябва да ви следя. И да ти кажа - всички така казват, а грешките все едни и същи. Чудна работа.
    Е ми ти ако се оправяш с виртуалната клавиатура аз не мога. По стопъти връщам и пак натискам един и същи погрешен бутон

  5. #45
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Правено е ДНК изследване на днешните Българи. 40% от гените съвпадат с гените на Прабългарите, 40% съвпадат с местните Славянски племена и 20% са някакви други гени-смесени. Това го четох в някакво изследване. Така че, несериозно е да се твърди, че сме....кой, откъдето минал от тук-тръскал потурите.

  6. #46
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Още чакаме да излезеш с мнение по въпроса...
    Затова по напред писах, че ми е интресно мнението на Delta.e, защото знам че е историк, ама и твоето мнение ми интересно да прочета.
    Добре дай да по обсъждаме с теб тогава. Кажи ми първо само как си представяш робството ти?

  7. #47
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Добре дай да по обсъждаме с теб тогава. Кажи ми първо само как си представяш робството ти?
    Нищо не ща да обсъждам, искам да чуя професионално мнение по въпроса, а не бръщолевене от сорта "говорите щуртии..."!

  8. #48
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Е ми ти ако се оправяш с виртуалната клавиатура аз не мога. По стопъти връщам и пак натискам един и същи погрешен бутон
    Давай както знаеш. Явно няма да влезеш в пътя. Шегувам се.

  9. #49
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Кандо, няма как това да е вярно! Няма как без национално самосъзнание сега да има България. Друг е въпроса, че светът се отвори и вече нещата се омешавиха много. Паралел с Испания не може да има, ама никакъв. Там арабите са позволили на местната интелигенция да си управлява пак, като васали. Арабите са строили в тази страна, а не само да са вземали. При нас кое е построено от турците за 500 години, малките селски купулообразни мостчета???
    Да се запази една нация като мислене и идентичност 500 години, и да се се каже после че няма такава нация е меко казано неуместно! Реално, изтребването на интелигенцията след падането под Турско робство, отрязва ръцете на нацията, но това изтребване е започнато още от Цар Борис I! Действие, което за мен е едно от най-големите престъпления в историята на нацията ни! Пресен пример е днешна Македония. Там след 1944г. се започва масово гонение на Българите и по-специално на интелигенцията. Избити и изселени са хилияди Българи от там, а България стои отстрани и ръкопляска!!! Положението сега е такова, че в Македония, Българите много малко, и Македония вече не е Българска, колкото и да се тупаме в гърдите, но там Шиптарите ще си вземат своето след някое друго десетилетие! Имах приятел от Сърбия в университета, Българин по корени от западните покрайнини. Веднъж като се бяхми напили, знаете ли какво ми каза? Аз съм Българин, цялата ми рода е Българска, но България ни изостави, сега съм Сърбин!!!
    Е това са щуротии. Човек като ти прочете написаното и не може да ти проследи мисълта. Какво общо има целия ти поток от думи са турското робство. България, Сърбия, Македония, 1944г та даже и някакъв българин от западните покрайнини. Баязид точно това си е мислил като е превземал българските земи.

  10. #50
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Е това са щуротии. Човек като ти прочете написаното и не може да ти проследи мисълта. Какво общо има целия ти поток от думи са турското робство. България, Сърбия, Македония, 1944г та даже и някакъв българин от западните покрайнини. Баязид точно това си е мислил като е превземал българските земи.
    Ок, давай с твоя поток от думи и факти...
    Ставаше въпрос господин историк, че преди 200 години хората от Македония, западните покрайни и т.н., са се определяли като Българи, но вече не е така!

 

 
Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •