Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 203
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я да ви питам господа патриоти : защо руснаците, а и после българите (1878г. )не са изклали и изгонили турците, чийто потомци са днешните БГ мюсюлмани ?
    Колега, чисти турци по нашите земи е имало много малко. Повечето са потурчени Българи и изселници от всички краища на Турската империя. Реално е имало Турци които са били в по-лошо материално положение от повечето Българи! Задай си въпроса от друга страна: Защо през бай Тошево време, по време на "възродителния поцес", не приемат Българските турци за свои в Турция?
    Знаеш ли колега Атанасов кое най-лошото в момента? В момента, Родопи, Странджа и Сакар, бавно и полека си отиват към присъединяване с Турция! Преди има няма 200 години там коренното население се е определяло като Българи, но сега са малко с това самосъзнание! А Българските управници не правят нищо да променят развитието на нещата! Напротив, все повече ги очуждават от България!

    п.п. нещо което може да даде смислен отговор на въпроса ти защо не са били избити Българските турци след Освобождението: http://www.public-republic.com/magaz.../05/105589.php

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Чанко, какви турци да колят, като те са си българи бе, само изповядват различна религия. Той Ердоган е по бял от тебе, каква кръв мислиш тече в неговите вени? Ако си направи генетичен тест, като нищо ще излезе с по добри генни от тебе, от тези българските.
    Нали си на вълна :гени на пчелите, че оправи и българките. На мен ми е ясно : българчето става еничар (турчин ), взема българка ,но потомъка вече е мюсюлманин ( турчин ), нищо че е 100% по кръв българин. Да, ама отиди оттатък Айтос и виж за какви се имат.
    пп. Дерзайте по зададения въпрос.

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    п.п. нещо което може да даде смислен отговор на въпроса ти защо не са били избити Българските турци след Освобождението: http://www.public-republic.com/magaz.../05/105589.php
    Нямам време д го чета, но тази разруха едва ли дава отговор.

  4. #24
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Дебата ми става много интересен. Може ли да помоля всеки който е писал по тази тема да пусне по един кратък пост с професията си. Бкагодаря
    Ами защо ти не започна, а се криеш зад. някакъв измислен ник.

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Интересно ми е мнението по този въпрос на Delta.e ...

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я да ви питам господа патриоти : защо руснаците, а и после българите (1878г. )не са изклали и изгонили турците, чийто потомци са днешните БГ мюсюлмани ?
    Защо в Африка има бели хора ЖИВИ!!!? Евреите да вземат да се върнат в Египет и каквото мърда, в трапа. И хубаво провери какво значи патриот, а след това виж и думи като свобода, разум, човечност, справедливост, съвест, мир и въобще що за въпрос роди!

  7. #27
    Наблюдател
    Регистриран
    29.05.2017
    Мнения
    22
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Ами защо ти не започна, а се криеш зад. някакъв измислен ник.
    Веднага ще отговоря. Завършил съм история. Доста съм изчел по тази тема. За Османнската империя ми преподаваше проф. Цветана Георгиева. Мисля че тя е един от най- големите корифей в тази област. Интересна ми е вашата гледна точка, тази на лаиците. Не съм питал за имена а само за професии, за да получа някаква представа за пишещите по темата.

  8. #28
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Талпа Виж публикацията
    Веднага ще отговоря. Завършил съм история. Доста съм изчел по тази тема. За Османнската империя ми преподаваше проф. Цветана Георгиева. Мисля че тя е един от най- големите корифей в тази област. Интересна ми е вашата гледна точка, тази на лаиците. Не съм питал за имена а само за професии, за да получа някаква представа за пишещите по темата.
    Супер, ама я да чуем мнението на специалисът по темата...

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    РОБСТВО е имало, в пълния смисъл на думата, според мен. Не разбирам, как разполагайки с повече знания (които реално не променят картината) се опитваш да изпъкнеш над всеобщото мнение изказвайки различно мнение? Това се казва да се правиш на интересен.
    Успех.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Защо в Африка има бели хора ЖИВИ!!!? Евреите да вземат да се върнат в Египет и каквото мърда, в трапа. И хубаво провери какво значи патриот, а след това виж и думи като свобода, разум, човечност, справедливост, съвест, мир и въобще що за въпрос роди!
    Мога да цъкна и да ти изпиша дефиниция, но ти сам ще си го видиш. Пиша за модерните съвременни патриоти. Онези, които носят тениски с образа на Левски и Ботев. Онези с промитите мозъци, които мразят турция, а обичат русия, например.
    пп. Нещо криво си ме разбрал. Не съм писал, че е трябвало да ги " каквото мърда в трапа ", а защо не са го направили.

 

 
Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •