Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 152
  1. #111
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Плащай си на държавата всеки месец и си го купи тънко по НПП.Препарата е супер може да го ползваш за есенно третиране и чрез налитане да си обединиш кошерите или с на съседа./шегувам се/Но пък е вярно това което написах.
    Наистина ли са,толкова ароматни?

  2. #112
    Наблюдател
    Регистриран
    10.03.2018
    Мнения
    2
    Пчеларски район
    Център-север

    Биологично срещу акари..?

    Някой тук пробвал ли е www.taifunbio.com ? Едни познати много го хвалят аз не съм го пробвал. Има ли някой поглед върху него, защото мисля да поръчвам?

  3. #113
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Rumen bees Виж публикацията
    Някой тук пробвал ли е www.taifunbio.com ? Едни познати много го хвалят аз не съм го пробвал. Има ли някой поглед върху него, защото мисля да поръчвам?
    Май реклама виждам. Иначе - поръчвай, тъкмо ще похвалиш препарата ( лекарство) чудо. На цена е супер-3.60лв. на семейство, евтенийка.Като се има предвид, че лекува всичко.

  4. #114
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Май реклама виждам....
    Май правилно виждаш.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #115
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Само, като прочетох как увеличавал пилото с 30% и ме изгуби + толкоз некадърно, та чак обидно направен сайт + описание на съдържанието се изчерпва със "етерични масла". Инак, че ще е полезен, най- вероятно ще е полезен, ама чак пък толкова ..... ай ся.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  6. #116
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    ...най- вероятно ще е полезен...
    И полезен да е, така не се прави реклама. В едната тема щял да поръчва, в другата също линк към сайта. Ако ще се рекламира, да го прави като всички други търговци във форума, а не по терлици през задната врата. На непочтените търговци стоката им е съмнителна.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #117
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ... На непочтените търговци стоката им е съмнителна.
    Още нещо от същия търговец -производител :

    "Изразените свойства на Хитомила се явяват стимулация на имунитета,изработка на защитни белтъци.За това свойство способстват в това число,съдържанието на природни високо-молекулярни хитозани в определена молекулярна формула.Хитомилан съдържа в това число и натурални компоненти от природно меланинов комплекс,от индолгентен тип,които коригират защитните свойства на на организма,на пчелата.Повишава нейната стресо-устойчивост,защищава менбраната на клетката от увреждане и стимулира изработката на универсални защитни пептиди."

    Глейш ли.

  8. #118
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2018
    Мнения
    3
    Колеги първо се извинявам че не писах досега но видях коментарите ви. Учудвам се че не сте ползвали хитомилана този производител дето го пишете всъщност е вносител, ама който се интересува знае. Аз в крайна сметка разбрах че никой не го е ползвал И моля моля без обиди само поисках съвет! А като видях останалите коментари на господина kando.. ме убедиха да поръчам. А ch.atanasov ще пиша после какво е станало имам доста слабо семейства тая година .. ще видим

  9. #119
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Rumenbee Виж публикацията
    Колеги първо се извинявам че не писах досега но видях коментарите ви. Учудвам се че не сте ползвали хитомилана този производител дето го пишете всъщност е вносител, ама който се интересува знае. Аз в крайна сметка разбрах че никой не го е ползвал И моля моля без обиди само поисках съвет! А като видях останалите коментари на господина kando.. ме убедиха да поръчам. А ch.atanasov ще пиша после какво е станало имам доста слабо семейства тая година .. ще видим
    Ти, наистина ли ни мислиш за ... пчелари?

  10. #120
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2018
    Мнения
    3
    Хм.. интересен въпрос ми задаваш.. аз какво да отговоря на това?

 

 
Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •