Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Проверки

Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Пчеларски район
    Севлиевски

Проверки

Имам информация, че проверките от ДФЗ, РА, МЗХ са започнали. Тази седмица са проверени 10 ина ,а може и по вече пчелина в общ. Плевен. Следваща дестинация общ. Русе и т.н.

Потребител
    Регистриран
    04.12.2013
    И какво проверяват по това време като пчелите са в покой и сега е най- неподходящото време за отваряне на семействата пак по нашенски!!!

Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от georgi rumenov Виж публикацията
    И какво проверяват по това време като пчелите са в покой и сега е най- неподходящото време за отваряне на семействата пак по нашенски!!!
    Ако аз ги проверявам, няма да ми пречи нищо да го направя в най - активния период, но тези господа не са виждали пчела и на снимка. Е, кога да ги направят прегледите? При една проверка - единствената де. Госпожата я "изядоха" пчелите. Един час само жила сме вадили.

VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    Имам информация, че проверките от ДФЗ, РА, МЗХ са започнали. Тази седмица са проверени 10 ина ,а може и по вече пчелина в общ. Плевен. Следваща дестинация общ. Русе и т.н.
    Бат Минка , не е ли област Плевен и област Русе , а не общини ?

Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Да така е.

VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    Златарица
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ако аз ги проверявам, няма да ми пречи нищо да го направя в най - активния период, но тези господа не са виждали пчела и на снимка. Е, кога да ги направят прегледите? При една проверка - единствената де. Госпожата я "изядоха" пчелите. Един час само жила сме вадили.
    Тия зная повече и от нас не са като ония.Знаят и какво да търсят.Лошото е, че май пак ще изгорят сиромасите.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •