Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Наблюдател
    Регистриран
    25.08.2017

Фирма за малко "мръсна" работа

Здравейте! На мястото, което мисля да слагам кошерите имах стара постройка, която успяхме да съборим с приятели, но трябва да се махнат строителните отпадъци, които останаха, защото не искаме да си навличаме неприятности, като ги захвърлим някъде. Знаете ли на коя фирма мога да се обадя, за да дойде и да ги махне, защото само заемат място в двора ми?

VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от TheCharmedOne Виж публикацията
    Здравейте! На мястото, което мисля да слагам кошерите имах стара постройка, която успяхме да съборим с приятели, но трябва да се махнат строителните отпадъци, които останаха, защото не искаме да си навличаме неприятности, като ги захвърлим някъде. Знаете ли на коя фирма мога да се обадя, за да дойде и да ги махне, защото само заемат място в двора ми?
    Ако напишеш и къде се намира може и някой да даде информация.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

Забранен
    Регистриран
    22.12.2010
    Цитат Първоначално публикувано от TheCharmedOne Виж публикацията
    Принципно това може да свърши сметопочистващата фирма, извършваща тази дейност в населеното място. Предварително трябва да се заплати за услугата. Има опция да ти докарат контейнер за строителни отпадъци и след като го напълниш, те го изхвърлят. Има и други фирми извън посочените от мен, които също вършат такива услуги.

VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Всяко населено място има депо за строителни отпадъци. Плащаш и хвърляш. Ако нямаш възможност сам, всяка строителна фирма ще ти свърши работа.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •