Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 36 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 359
  1. #241
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Що да не мисли за чуждо ?
    То никога не е проблем да разглеждаш менюто! Не е речено обаче ,че ще си "поръчаш" .....
    Цитат Първоначално публикувано от marianski Виж публикацията
    Дет се вика чуждата кокошка -патка
    За колегата Атанасов го пиша
    Еее, то на младите акъла им все в гащите. Нехранимайковци, аз на бай Киро се радвам бре.

  2. #242
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    На тая шматка му е много една патка.
    Еха и ти си от тези дето, не гледат бай Киро.

  3. #243
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Еха и ти си от тези дето, не гледат бай Киро.
    Какво да му гледам на бай Киро? Министърката е друго нещо. И тя нежна душа носи. А аз с тоя корав характер ........не ми се мисли.

  4. #244
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Днес имаше доста хора, но не беше трагично. Минаваше се лесно и достъпа до щандовете беше възможен с малко търпение. Нищо кой знае какво като изложители. Имаше откровени боклуци които не проумявам как се намират хора да ги купуват. забелязах почти нулев интерес към разпечатващите машини, линията на Лисон, шнекове и друга по профи техника. Купуваха се основно дреболии.

  5. #245
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес имаше доста хора, но не беше трагично. Минаваше се лесно и достъпа до щандовете беше възможен с малко търпение. Нищо кой знае какво като изложители. Имаше откровени боклуци които не проумявам как се намират хора да ги купуват. забелязах почти нулев интерес към разпечатващите машини, линията на Лисон, шнекове и друга по профи техника. Купуваха се основно дреболии.
    Габриел -как е. Отговори ли нещо по питането.

  6. #246
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес имаше доста хора, но не беше трагично. Минаваше се лесно и достъпа до щандовете беше възможен с малко търпение. Нищо кой знае какво като изложители. Имаше откровени боклуци които не проумявам как се намират хора да ги купуват. забелязах почти нулев интерес към разпечатващите машини, линията на Лисон, шнекове и друга по профи техника. Купуваха се основно дреболии.
    Кой би дал ХИЛЯДИ левове за профи техника, при положение, че му свалят цената на продукцията. Че даже има минимално увеличение в цените на Лисон...... Иначе изложението ми харесва и ще ходя и занапред.

  7. #247
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Габриел -как е. Отговори ли нещо по питането.
    Габриел е била вчера. Да каже някой ако е присъствал.

  8. #248
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Малко снимки от изложението на които попаднах:

    http://www.pchelarstvo.com/%D1%81%D0...B%D0%B5%D0%B2/

    http://www.pchelarstvo.com/%D0%BE%D1...%D0%B5-%D0%BF/
    Предпочитам да пия от извора.

  9. #249
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Радвах се на един, сега се радвам на другите.Аве КПБ да не е в нелегалност или ги няма по снимките защото тези снимки са от враговете. Бай Киро е талисмана, а някой знае ли Стефан Стефанов кого представлява?

  10. #250
    Автор
    Регистриран
    08.03.2015
    Мнения
    124
    Иска ми се БГ щандовете да бяха на по-високо ниво, а не пак чужденците да ни показват как се прави. Като започнеш от облеклата, инвентара и стигнеш до ВО аз искам да си взема българското ама те самите търговци немогат да ме накарат да го направа. Поне кошери имаше бол и то поне за мен имаше много качествени изработки. Хареса ми, че имаше някаква фирма от София беше докарала хубави центрофуги за по 300 кинта много сностни като за тези пари, а не като предната година само некви фасонски центро по за 3-4 хил.лв. само за оборотните играчи, а за дребния бедняк неможеше да си купиш никаква техника тази година имаше от по народните техники за народни хорица. Ако можехме да дигнем малко качеството на предлаганите продукти няма да имаме нужда от чужди фирми да идват и да дигат нивото защото според мен добрече бяха поляците,турците и боснанците та да видим нещо по така.

 

 
Страница 25 от 36 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •