Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 36 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 359
  1. #51
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    29
    Има ли някой, който да пътува утре, с две свободни места?
    От София
    ЛС

    ПП: Как е панаира?

  2. #52
    Автор
    Регистриран
    14.10.2010
    Мнения
    135
    Този път, лично министър Найденов е открил изложението!
    http://news.ibox.bg/news/id_1055036398

  3. #53
    Потребител
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    72
    колеги, всички производители на кошери които бяха на изложението ползват една и съща мрежа на дъната. Една като на ромбове сечена. Някой знае ли от къде мога да си я купя?

  4. #54
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Днес посетих изложението за пръв път и си мисля, че ще е за последен. Всички по-големи пчеларски магазини имаха щандове, на които предлагаха едни и същи неща на едни и същи цени. Цените като цяло бяха като в магазина в Стара Загора с малки изключения на няколко производителя на пластмасови изделия, които можеха да дадат леко по-ниски цени, но за тези неща не си струва пътя. Всички големи вносители също имаха щандове, също с цени на магазините, а някои дори и нагоре. Това както и да е всеки си има право да си иска за стоката колкото си прецени. Навалицата беше най големия проблем. ОТВРАТИТЕЛНО, за да се добереш до който и да е щанд за да погледнеш с надежда за нещо ново си беше чиста борба с всякакви индивиди предимно от мъжки пол, от мокрите дрехи на които, се носеха всякакви миризми. И дума не може да става за сериозно договаряне на нещо в тази обстановка. Беше добре че всички по свестни производители на кошери бяха на едно място и можеше да се добие някаква представа за това какво предлагат. Имаше и колички за кошери като тези на Виталйий за които ставаше дума в една друга тема тук- цена 400 лева.
    Лекциите от съпътстващата програма се водеха в нещо като широк коридор.
    Мисля си че при такъв голям интерес (необясним за мен) е редно да има оше едно изложение като най-добре е да е в Пловдив. Там има чудесна пчеларска организация, чийто представители има и в форума. Има чудесни условия в панаирното градче, за разлика от условията днес. Местоположението е супер ако ще и това да е така само за южна БГ. Ако има алтернативно изложение всички ще бъдат доволни, защото ще има възможност за разговори с клиентите и възможност и продавачите и купувачите да получат много повече информация и да се осъществи обратната връзка, което за мен е най-ценното на едно изложение.
    Ако утре има повече хора както се очаква ще трябва да си ходят по главите решете сами дали си заслужава.

  5. #55
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Колега, аз ползвам мрежата от въздушните филтри на камионите. Ако имаш познат от някой сервиз, помоли го и без това ги изхвърлят.Мрежата е поцинкована и върши чудесна работа
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  6. #56
    Потребител
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    72
    Ами нямам. Имам голям проблем с мрежата която използвам в момента. Искам да я сменя с такава като на изложението. Ако някой има информация откъде се купува, моля да сподели.

  7. #57
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    дам и аз имам интерес към тази мрежа ако някой има инфо от къде може да се набави ?
    днес на изложението имаше плетена но нещо не ми вдъхна доверие
    и искам да попитам още нещо днес имаше куки за прихващане на ЛР корпуси
    видях ги харесаха ми но неможах да взема телефон и после не можах и да го намеря понеже беше лудница някой ако е взел кординати моля да сподели

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz
    Днес посетих изложението за пръв път и си мисля, че ще е за последен.
    Мисля си че при такъв голям интерес (необясним за мен) е редно да има оше едно изложение като най-добре е да е в Пловдив. Там има чудесна пчеларска организация, чийто представители има и в форума. Има чудесни условия в панаирното градче, за разлика от условията днес. Местоположението е супер ако ще и това да е така само за южна БГ. Ако има алтернативно изложение всички ще бъдат доволни, защото ще има възможност за разговори с клиентите и възможност и продавачите и купувачите да получат много повече информация и да се осъществи обратната връзка, което за мен е най-ценното на едно изложение.
    Има панаир, но при цените, които искат нищо не може да се направи там. Много скъпо излиза и не е по джоба на повечето изложители.А и въобще не е толкова лесно да се организира едно такова мероприятие. Не че не сме мислили по въпроса, но за сега не става.Нямаме такъв финансов ресурс да го реализираме. Не сме се отказали, но дори и да успеем да направим нещо, то формата задължително ще е коренно различен от това, което е в Плевен.

  9. #59
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Така и трябва. Гледал съм видеа от изложения в други държави и.....атмосфера, щандове, контакти и т.н. Това днес беше нещо като бит пазар на закрито. Зад сградата си имаше и акънъ бит пазар където мургави мъжаги с табели на врата викаха с цяло гърло, че изкупуват восък и прополис, от коли и камиони се продаваше основи, кошери, храна. Ужас. Само на един щанд вътре видях да се ползва касов апарат абе......

  10. #60
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz
    Ако утре има повече хора както се очаква ще трябва да си ходят по главите решете сами дали си заслужава.
    А ти какво искаш, да няма жива душа ли? Ми то на едно изложение ако няма хора, какъв е смисълът да се организира изобщо?
    Мрън мрън мрън...
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

 

 
Страница 6 от 36 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •