Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 426 от 800 ПърваПърва ... 326376416424425426427428436476526 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,251 до 4,260 от общо 7995
  1. #4251
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Не се конфронтирайте колеги.От това печелят само нашите благодетели–зърнарите.Кат о казвам ''благодетели'' имам в предвид,че те си мислят за такива и затова си правят каквото си искат.Докато не осъдим 1 бр. благодетел –така ще е до второ пришествие.
    А по синдрома Атанасов не се кахъри колега.Той си е такъв,че е корифей,корифей е.Но на бърканиците,като паприкаша е.Те май от този регион се оформиха доста такива.Пущат фитила и .................Споко.Всичко си идва на мястото.Само търпение и трезв ум!
    Ко тана селски, да не ти мина постенето или смени ичкията. Чудо, мислех си, че вече си редовен, все пак доста време устиска да не ми се чекаш на ....

  2. #4252
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ко тана селски, да не ти мина постенето или смени ичкията. Чудо, мислех си, че вече си редовен, все пак доста време устиска да не ми се чекаш на ....
    Блажени са вярващите и всуе не прогледналите!Амин!Простен о им е на не прогледналите и заблудените овце!Отровата на нарцисизма трудно преминава при теб.Жал ми е за такова момче като теб.Хем знаеш много/според теб/,хем все питаш и искаш съвети за да оцелееш от сезон в сезон.Жалък до осиновяване си ти.Кой ли ще се смили над твоята жалка особа.

  3. #4253
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Внимавайте в цветовете на косите.

  4. #4254
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Блажени са вярващите и всуе не прогледналите!Амин!Простен о им е на не прогледналите и заблудените овце!Отровата на нарцисизма трудно преминава при теб.Жал ми е за такова момче като теб.Хем знаеш много/според теб/,хем все питаш и искаш съвети за да оцелееш от сезон в сезон.Жалък до осиновяване си ти.Кой ли ще се смили над твоята жалка особа.
    Това май си ми го казвал вече.

  5. #4255
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това май си ми го казвал вече.
    Верно,бре!Сега се сетих че май ти го бях казвал/по–точно писал/ когато изтипоса една лайняно черна пита с мед и се похвали, че всички са такива.И меда,дето го вадиш от тях си го продаваш като топъл хляб преди година или 2. Е,щом и тогава съм ти го казал/писал/ и ти не си овладял заболяването си, говори много лошо–заболяването ти от Нарцисизъм е неизлечимо.Съчувствам на хората около теб.
    Ние тук сме ти свикнали,търпим те,вдигаме ти палче нагоре,подкрепяме те с доводи за да не те изгубим,че болното съзнание какво ли не може да измисли.Ха сега се успокой и гаврътни една–две Бургас–63 и положи главинка на възглавето. Спокойно,спокойно,утрото е по–мъдро от вечерта.Нали така,Нарцисе?

  6. #4256
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Верно,бре!Сега се сетих че май ти го бях казвал/по–точно писал/ когато изтипоса една лайняно черна пита с мед и се похвали, че всички са такива.И меда,дето го вадиш от тях си го продаваш като топъл хляб преди година или 2. Е,щом и тогава съм ти го казал/писал/ и ти не си овладял заболяването си, говори много лошо–заболяването ти от Нарцисизъм е неизлечимо.Съчувствам на хората около теб.
    Ние тук сме ти свикнали,търпим те,вдигаме ти палче нагоре,подкрепяме те с доводи за да не те изгубим,че болното съзнание какво ли не може да измисли.Ха сега се успокой и гаврътни една–две Бургас–63 и положи главинка на възглавето. Спокойно,спокойно,утрото е по–мъдро от вечерта.Нали така,Нарцисе?
    Като удариш още едно може да се сетиш и друго, как ми действаш- писал съм ти.

  7. #4257
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Като удариш още едно може да се сетиш и друго, как ми действаш- писал съм ти.


    Малко ма обиждаш и мен с това едно.Аз може и да пия вечер, но денем гледам съм с оцъклени глаза.Кой си купи ранни отводки и майки ще е камикадзе.Аз затова от Декември не храня.
    23 03 2018 първа пролет.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4258
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Като удариш още едно може да се сетиш и друго, как ми действаш- писал съм ти.
    Характерна черта на заболелите от Нарцисизъм.Плачевното за тях е, че трудно се лекуват.И ти си достоверен случай за потвърждаване на това

  9. #4259
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ф1 не ли формулата?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #4260
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Характерна черта на заболелите от Нарцисизъм.Плачевното за тях е, че трудно се лекуват.И ти си достоверен случай за потвърждаване на това
    Селски, и кьоравите видяха, че моя нарцисизъм те вади от релси и не виждаш, какви ги редиш. Съвсем добронамерено ти казвам : ти имаш нужда от лечение. Пий по-малко и може да се подобриш.

 

 
Страница 426 от 800 ПърваПърва ... 326376416424425426427428436476526 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 53 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 53 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •