Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 470 от 800 ПърваПърва ... 370420460468469470471472480520570 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,691 до 4,700 от общо 7995
  1. #4691
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Въпросът за часът ми беше свързан с пашата,но то пише от долу.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4692
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Въпросът за часът ми беше свързан с пашата,но то пише от долу.
    Да го питам и него, но малко се съмнявам дали ще може да отговори на твоите "сложни" мисли. Хайде, ако обичаш да ми разясниш с "прости" думи кога е този час за който ти споменаваш?

  3. #4693
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Опитай. Та върни се някъде назад и виж банирайки човека за който става дума за един месец, имаше хора които бяха против. Как да процедирам? Като банирам и тях, защото нямат право да оспорват решение на мода? Както казах - омръзна ми да пиша фермани на лични за да опитвам да вкарвам този или онзи в някакви норми, който сам не може да си ги наложи. Най лесно ми е - БАН и до там. И колкото повече толкова по добре. Ако искате да е така то няма проблем. Много пъти го казах - от вас зависи как ще изглежда форума. Затуй, че старайте се да бъде по - добър.
    Нямам такова намерение. Но, много добре си проличават темерутите. Обикновено това се случва в два поста. В първия се прави коментар на нечий коментар, а втория ни казва колко сме прости? С третия вече започват обидите. Аз бих изчакал толкова.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #4694
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да го питам и него, но малко се съмнявам дали ще може да отговори на твоите "сложни" мисли. Хайде, ако обичаш да ми разясниш с "прости" думи кога е този час за който ти споменаваш?


    При нас е м/у 13 00 и 14 30. После всичко пак става мирно и тихо.Ако си виждал СЕЧ това е в малко по лека форма.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #4695
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Нямам такова намерение. Но, много добре си проличават темерутите. Обикновено това се случва в два поста. В първия се прави коментар на нечий коментар, а втория ни казва колко сме прости? С третия вече започват обидите. Аз бих изчакал толкова.
    На последното изречение сигурно е "НЕ бих изчакал"? Да. Вече и аз няма да изчаквам. При всяко леко отклонение от темата и засягане на някой, било по какъвто и да е начин ще има БАН - вЕрвайте ми. Мисля, че опитах разни варианти и бях толерантен с всеки. Няма да ми се сърдите и на първия въпрос - "Защо го" - БАН за питащия. Еееее..

  6. #4696
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    При нас е м/у 13 00 и 14 30. После всичко пак става мирно и тихо.Ако си виждал СЕЧ това е в малко по лека форма.
    Между 13 00 и 14 30 не е един час. Това е час и половина. Чудно ми е как тогава налитат, а от 14 30 нататък не налитат? Би ли ми обяснил понятието СЕЧ. Виждал ли си това събитие?

    П.П. Ха, ха... не ми се обяснявай на лични. Тук, тук. Да видим ще става ли пчелар от теб или само ще търчиш из форума като ялова търтовка?

  7. #4697
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Между 13 00 и 14 30 не е един час. Това е час и половина. Чудно ми е как тогава налитат, а от 14 30 нататък не налитат? Би ли ми обяснил понятието СЕЧ. Виждал ли си това събитие?


    Да виждал съм.Пчелина става като филм на ужасите и пчелите стават на топки като роеве навсякъде.Тогава видях и как се изкарва майка на прелката и се убива.23 отводки бях назад тогава в продължение на няколко дена.Дето се вика караха на ред/кошер след кошер/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4698
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Nik_m На пълнолуние не се отварят
    След тоя пост как да напиша това което ти писах на лична тук.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4699
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да видим ще става ли пчелар от теб или само ще търчиш из форума като ялова търтовка?
    Търтовка може да се оправи по 1001 начина стига да знаеш как де.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #4700
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Дака видял съм много .

 

 
Страница 470 от 800 ПърваПърва ... 370420460468469470471472480520570 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 64 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 64 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •