Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 459 от 800 ПърваПърва ... 359409449457458459460461469509559 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,581 до 4,590 от общо 7996
  1. #4581
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Много сила много нещо от найлона до парцала. Люк Скайуокър ти ли си, нека силата бъде с теб хахаха :D :D :D


    Щом има силата на роя защо и да няма други сили.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4582
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    И ти неме разбра май.За да имам тия резултати деля на 2 с брата.
    Да. Разбрах. Докато брата гледа/отглежда/ пчелите ти гледаш брата. И след това на две. Кой знае кога ще ти запали врата и ще те изпрати ревешката към Бояна.

  3. #4583
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да. Разбрах. Докато брата гледа/отглежда/ пчелите ти гледаш брата. И след това на две. Кой знае кога ще ти запали врата и ще те изпрати ревешката към Бояна.

    Няма страшно.Взел съм му страха още като беше малък.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4584
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Много сила много нещо от найлона до парцала. Люк Скайуокър ти ли си, нека силата бъде с теб до края на сезона хахаха :D :D :D
    Янев, този е фокусник. Дори използва и силата на интернета, а най -вече на телефонЯ. Дай си номера на телефона и твоята сила ще му пренадлежи. Маймунякуокър е той.

  5. #4585
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Няма страшно.Взел съм му страха още като беше малък.
    Да бе. Затова той хваща прасетата с голи ръце, а ти с пушката биеш мишки. Щото си му взел страха. Гледай да не ти прочете този пост, че ще ходиш подут като след терапия с клей.

  6. #4586
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Янев, този е фокусник. Дори използва и силата на интернета, а най -вече на телефонЯ. Дай си номера на телефона и твоята сила ще му пренадлежи. Маймунякуокър е той.


    Лесно океан не се пълни Модернизаторе.Капка по капка прави вир,вир по вир язовир,...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #4587
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Гледай да не ти прочете този пост, че ще ходиш подут като след терапия с клей.
    При тая ситуация използвам силата на оцета.Препечени филии с оцет налагам.До три дена си готов отново за бой.Силата на оцета е също голяма работа при нападения на пчелите,а май и бат Севдо я използва при ваденето на мед.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4588
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Кефа цена няма.Погледни и от хубавата страна за релакса и терапията която си имал на пчелина.И то пари струва.Ако не е тайна колко ти е разхода на пч. семейство за сезона.При мен е около 20-25лв.Смятам най вече транспортните разходи и осигуровки иначе по пчелите от 8-10лв в което включва основи и нови рамки.
    20-25 лв. Ми е разхода,а относно кефа него си го правя на морето с караваната а не на пчелина,на пчелина е работа.

  9. #4589
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Модераторе, днес дойде да ми помага един мой ученик във ваденето на меда, та би трябвало да се видиш с него, а не с мен, защото той като втора година пчелар до тук е изкарал 130 кг мед от две семейства и направил три отводки със закупени майки, а в последствие ми каза, че другата седмица може пак да вади и да прави още отводки. Аз самия не съм достигал 65 кг среден добив, затова ще ти дам неговия телефон да си говорите за добиви. След това ходи му обяснявай на момчето, че не може да вади по толкова и тавана трябва да му е 20 кг.

  10. #4590
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Модераторе, днес дойде да ми помага един мой ученик във ваденето на меда, та би трябвало да се видиш с него, а не с мен, защото той като втора година пчелар до тук е изкарал 130 кг мед от две семейства и направил три отводки със закупени майки, а в последствие ми каза, че другата седмица може пак да вади и да прави още отводки. Аз самия не съм достигал 65 кг среден добив, затова ще ти дам неговия телефон да си говорите за добиви. След това ходи му обяснявай на момчето, че не може да вади по толкова и тавана трябва да му е 20 кг.
    Това ти видя ли го или той ти го разказа? И тук едни ми разказват чудни чудеса. Наслушал съм се на приказки.

 

 
Страница 459 от 800 ПърваПърва ... 359409449457458459460461469509559 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •