Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 462 от 800 ПърваПърва ... 362412452460461462463464472512562 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,611 до 4,620 от общо 7996
  1. #4611
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Зависи модернизаторе какво връткаш.Той слънчувка няма и не чака да запечата.Не като мен 4 магазина от кошер да загуби тая година.
    Ами то акацията слаба, маната слаба и слънчувка като няма, какво врътка тоя Янчо направо не се сещам. Дори преработвателите казват, че слаба годината, само Янчо врътка.

  2. #4612
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами то акацията слаба, маната слаба и слънчувка като няма, какво врътка тоя Янчо направо не се сещам. Дори преработвателите казват, че слаба годината, само Янчо врътка.
    Ха-ха врътка, ама да се намира на работа и да казва колко е велик, пък ние сме тъпи пчелари със стари разбирания. Ей, айде стига вече, не се величай толкоз бре! Пчелар бил от 14 години! Това да не са кучешки. Янчо, има една приказка за краставичарите!

  3. #4613
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами то акацията слаба, маната слаба и слънчувка като няма, какво врътка тоя Янчо направо не се сещам. Дори преработвателите казват, че слаба годината, само Янчо врътка.


    Някъде има много мед не се заблуждавайте от приказки.Днес говорих с един колега на който Стандарт му подари отводка.Отново трите магазина са пълни.Сложил е даже и на отводките магазини.Обеща да ми прати клип.Говоря за пчелар за втора година стаж.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4614
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ха-ха врътка, ама да се намира на работа и да казва колко е велик, пък ние сме тъпи пчелари със стари разбирания. Ей, айде стига вече, не се величай толкоз бре! Пчелар бил от 14 години! Това да не са кучешки. Янчо, има една приказка за краставичарите!
    Аз не съм писъл никъде, че си тъп, ти сам се определяш като такъв. Напоследък постоянно ме нападаш, а това издава много. През 2014 когато от 250 кошера изкарах 500 кг, да съм ва ругал всичките, че сте изкарали повече мед от мен?

  5. #4615
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз не съм писъл никъде, че си тъп, ти сам се определяш като такъв. Напоследък постоянно ме нападаш, а това издава много. През 2014 когато от 250 кошера изкарах 500 кг, да съм ва ругал всичките, че сте изкарали повече мед от мен?
    То се подразбира в писанията ти. Защо трябва да си го рекъл едно към едно. Не веднъж си казвал, че сме със стари разбирания, които според твоите критерии, са равносилни на тъпи, прости и т.н. пчелари. Чини ми се, че взаимстваш термини от "моята дружка".

  6. #4616
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз не съм писъл никъде, че си тъп, ти сам се определяш като такъв. Напоследък постоянно ме нападаш, а това издава много. През 2014 когато от 250 кошера изкарах 500 кг, да съм ва ругал всичките, че сте изкарали повече мед от мен?
    Тъй де. Полека лека ще си кажеш. Тогава какво ти попречи? Хайде кажи, че да дойдеш на моя.....изказ за проблемите които виждат колегите, а не, че не могат да получават от пчелите си повече мед. Могат, но по други начини и затова добивите им са такива. По реални някак си.


    П.П. Янчо, никой не те ругае - просто спорим приятелски.

  7. #4617
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    А да ли проблемите не са заради нас самите?За да изкараме повече мед с какво ли не ги храним,с какво ли неги третираме и от къдели не внасяме майки само и само да направим тонаж.Има правила които сме ги забравили почти всички,а то сме ги забравили щото контрола клони към 0.Има един лаф Бай Иван Акацията,,Алчноста ще ги погуби Дака".И е прав да знаете човека почнахме да се самозабравяме.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4618
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Биопчелите се хранят с прана!
    Е верно било с каквит се събереш такъв и ставаш.Какво е това прана?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4619
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е верно било с каквит се събереш такъв и ставаш.Какво е това прана?
    Не е добре проучена прочети малко от Сай Баба

  10. #4620
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    А нещата са много прости! Някой е измислил термина "био" за да прибира от "биобаламите" повече пари. Разбира се не му е дал точно и проверимо определение, защото е известно, че риба най-добре се лови в мътна вода. И сътветно е създал куп измислени правила, които никой не спазва, защото няма как да те хванат за повечето от тях как ги спазваш. И за капак се проверява как се спазват правилата, а не какъв е резултата от спазването или неспазването им. Какъв според Вас е резултата?

    PS. И за да не звучи това голословно ето коментарите на в-к "Капитал" относно проверката на Сметната палата:
    https://www.capital.bg/politika_i_ik...v_kontrola_na/
    За биологичното пчеларство скоро ще раздават ордени - първи сме в света!
    Този пост е редактиран от tsc1; 04.08.2018 в 06:28.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 462 от 800 ПърваПърва ... 362412452460461462463464472512562 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •