Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 403 от 800 ПърваПърва ... 303353393401402403404405413453503 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,021 до 4,030 от общо 7995
  1. #4021
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не знам дали си забелязал, но вземам отношение само по технически теми и икономически (бизнес) въпроси. В случая става дума за обявяване на цени. Как нислиш, правилно ли е да се обсъждат цени на нещо, което има много разновидности. Акъл не давам, обикновено задавам въпроси, които да предизвикат размисъл. Ти против какво си в моето мнение? Или по принцип си против да имам мнение и да го изразя?
    Не само, че даваш акъл и то без никой да ти го иска, ами се туряш на всяка манджа, вместо мерудия. И обясни на колегите тук, как се правиш на пчелар в пушалката.
    ПП Предполагам по същия начин шеташ и из групите във фейса, вероятно това ти е единственото удовлетворение на тая достолепна възраст.

  2. #4022
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Предлагам да си седнете на задниците и да успокоите мислите си. Казвам го за да не ми се сърдите.

  3. #4023
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Предлагам да си седнете на задниците и да успокоите мислите си. Казвам го за да не ми се сърдите.
    Не е ли време да му натрием носа на тоя дебелокож трол? Писна ми от неговите глупости. Вчера спрях да му отговарям защото щях да бъда безкрайно краен, но реших да не си развалям настроението. Гледам че и колегите са го подпукали ама то от дума не разбира.

  4. #4024
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    D
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не, не може. Споко.
    А говори ли,за липса на прашец? За отговора благодаря !

  5. #4025
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Гоше , много точно го каза .
    Точно в десятката !!!

  6. #4026
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не е ли време да му натрием носа на тоя дебелокож трол? Писна ми от неговите глупости. Вчера спрях да му отговарям защото щях да бъда безкрайно краен, но реших да не си развалям настроението. Гледам че и колегите са го подпукали ама то от дума не разбира.
    Както знаете, аз съм имал най - много "закачки" с него, но все пак и той е отдавна тук и има някои продукти които се ползват от пчеларите. Понякога налитаме на някой защото малко ни дразни, но все пак говорихме за толерантността, която трябва да имаме. Не може всеки ден да гоним този или онзи. Все пак сме ние тези които правим форума. Ако започнем да се елиминираме ще свършим на нулата. В дадени моменти всеки навлиза в някакви територии в които на другите не им харесва, но при отстъпчивост може да се достигне до някакво разбирателство. Нека да го правим, като всеки прояви такова, а и всеки да помисли когато пише дали няма да превиши някакви граници. Всичко е в нас самите. На мен ми е най - лесно да "отстрелям" някой, но мисля, че не това е начина.

  7. #4027
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Гоше , много точно го каза .
    Точно в десятката !!!
    Не в десятката, ами в единайската. Ама тя и мишената такава- БГ- спешъл. Вместо да обсъждат европейските политики, те се радват, как щял да ги клати дядо им коледа.

  8. #4028
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Ти , кой си ?
    Не те познавам .

  9. #4029
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Липсата на прашец на мен ми говори много .

  10. #4030
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Липсата на прашец на мен ми говори много .
    Кажи какво де. То така ..........егати сухия пост.

 

 
Страница 403 от 800 ПърваПърва ... 303353393401402403404405413453503 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 74 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 74 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •