Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 430 от 800 ПърваПърва ... 330380420428429430431432440480530 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,291 до 4,300 от общо 7996
  1. #4291
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Темата е за бръмбарите. Сега работим по проблема как да се спасим от тези, с които са пълни нечии глави. Те са по-досадни от МКБ.
    Едната, от всички тия глави, да не би да е твоята? Ще те номинират за нобелов лауреат, ако стигнеш начин за справяне с МКБ. И действай, че часовника тиктака.

  2. #4292
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Гледай намерил някоя честота и успял човека.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #4293
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Едната, от всички тия глави, да не би да е твоята? Ще те номинират за нобелов лауреат, ако стигнеш начин за справяне с МКБ. И действай, че часовника тиктака.
    Казват, че луд умора няма, само много се поти!
    Остави МКБ на ентомолозите и си пий редовно лекарствата, за да не ти бръмчат бръмбари в главата и да ти тиктака в ушите!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #4294
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Казват, че луд умора няма, само много се поти!
    Остави МКБ на ентомолозите и си пий редовно лекарствата, за да не ти бръмчат бръмбари в главата и да ти тиктака в ушите!
    Ахааа вече започваме с директните обиди, после да не плачеш на рамото на модератора. Щото и моя речник е цветущ, но не си позволявам да те обиждам толкова хард.

  5. #4295
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ахааа вече започваме с директните обиди, после да не плачеш на рамото на модератора. Щото и моя речник е цветущ, но не си позволявам да те обиждам толкова хард.
    За что боролься, на то и напоролься!
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И те ако са специалисти като теб, оле мале.
    Това не е ли обида? Винаги почваш пръв, после плачкаш! Хлапашка работа!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #4296
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    За что боролься, на то и напоролься!

    Това не е ли обида? Винаги почваш пръв, после плачкаш! Хлапашка работа!
    За втори път ти казвам, че имах предвид това, че не си пчелар, демек ако и те са специалисти, колкото ти пчелар, нищо няма да разбере, ама ти все се правиш на неразбрал.

  7. #4297
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    За втори път ти казвам, че имах предвид това, че не си пчелар, демек ако и те са специалисти, колкото ти пчелар, нищо няма да разбере, ама ти все се правиш на неразбрал.
    А аз за втори път ти казвам, да четеш внимателно и най-вече да мислиш преди да напишеш нещо! Темата е не за пчели, а за бръмбари и аз коментирам това, което виждам на снимките в този контекст! Още по-напоително да ти обяснявам ли, че реакцията ти е повече от неадекватна???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #4298
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А аз за втори път ти казвам, да четеш внимателно и най-вече да мислиш преди да напишеш нещо! Темата е не за пчели, а за бръмбари и аз коментирам това, което виждам на снимките в този контекст! Още по-напоително да ти обяснявам ли, че реакцията ти е повече от неадекватна???
    Няма какво да ми обясняваш, ясен си ми от времето на спора за видеонаблюдението, преминем през центрофугите, спрейовете, другата стая и т.н. хайде до скоро, че имам задачи.

  9. #4299
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от atanas_ko Виж публикацията
    Здравейте, момчета! От института по пчеларство в Стара Загора ме успокоиха, че това не е онова. Дишайте дълбоко и не забравяйте мерките срещу МКБ.
    Ахааа, туй трябва да го прочете оня специалист по всичко, който си пада по това, все акъли да дава.

  10. #4300
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ахааа, туй трябва да го прочете оня специалист по всичко, който си пада по това, все акъли да дава.
    А той какво е написал по въпроса?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 430 от 800 ПърваПърва ... 330380420428429430431432440480530 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 20 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 20 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •