Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 243 от 800 ПърваПърва ... 143193233241242243244245253293343743 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,421 до 2,430 от общо 7996
  1. #2421
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Свържи се с нея на лични и я питай. Нищо чудно да ти отговори. Току виж излязла и права.
    Няма какво да я питам -ясна ми е като слънцето. Ти искаш да ми кажеш, че има мед менте, а аз някъде да съм писал, че няма.

  2. #2422
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Няма какво да я питам -ясна ми е като слънцето. Ти искаш да ми кажеш, че има мед менте, а аз някъде да съм писал, че няма.
    Писах, че госпожата е права и ние нямаме никакво право да я наподаме, защото ние предлагаме тази стока, а тя е некачествена и затова сме виновни ние и никой друг, колкото и да се въртим като фурнаджийски лопати. Ако беше доволна би ли написала това? Мисля, че това трябва да е като аларма, че вече трябва да се спре с тези практики. Защото ако не спрем ще загинем, а сме на път.

  3. #2423
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Писах, че госпожата е права и ние нямаме никакво право да я наподаме, защото ние предлагаме тази стока, а тя е некачествена и затова сме виновни ние и никой друг, колкото и да се въртим като фурнаджийски лопати. Ако беше доволна би ли написала това? Мисля, че това трябва да е като аларма, че вече трябва да се спре с тези практики. Защото ако не спрем ще загинем, а сме на път.
    С коя практика по-точно. Може би с тази: в някоя медия да се появи някой мастит пчелар и да почне да обяснява кой мед е фалшив и как се познава. Или как се тровят пчелите и как отровата попада в меда. Чул ли си някой производител на мляко и сирене, да плещи глупости за стоката си.

  4. #2424
    Автор
    Регистриран
    27.08.2016
    Мнения
    127
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    На мен пък ми е чудно, как точно от Матеев иска съвет да и каже имена на пчелари дето имат мед без примеси. Матеев дали познава такива пчелари (с мед без примеси).

    ХА_ХА_ХА!
    Пич, ти направо го закла!

  5. #2425
    Автор
    Регистриран
    27.08.2016
    Мнения
    127
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Писах, че госпожата е права и ние нямаме никакво право да я наподаме, защото ние предлагаме тази стока, а тя е некачествена и затова сме виновни ние и никой друг, колкото и да се въртим като фурнаджийски лопати. Ако беше доволна би ли написала това? Мисля, че това трябва да е като аларма, че вече трябва да се спре с тези практики. Защото ако не спрем ще загинем, а сме на път.
    Госпожата може да е права. Не го оспорвам! Но да обобщаваш така и да ни вменяваш колективна вина, че всички сме виновни, защото някой прави и продава ментета е недопустимо! Ако някой заколи някого, това какво означава? Че всички сме убийци???????????? Хайде малко по кротко и спокойно!

  6. #2426
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Цитат Първоначално публикувано от belerefon Виж публикацията
    Извинявай,но това е твое мнение.Според мен Матеев не случайно беше спрял да пише.Чудя се,защо отново се вкопчи да обяснява за манталитета наш български,а не подхвана някой интересен експеримент!?
    Ама ние отдавна сме в експеримент,както и цялата държава!Въпросът е кога ще видим крайния резултат?

  7. #2427
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от belerefon Виж публикацията
    Съжалявам да го кажа,но господа не ви ли омръзна да се въртите около едно и също нещо във всяка тема!Тези от вас,които са наясно що е български манталитет,смятам че е излишно да се хабят и да обясняват и дават наставления за случващото се в сектора и изобщо в България.Форума се е превърнал на раздумка какво представлява българският пчелар, а не на какъв трябва да бъде или какво е необходимо да направи за да постигне по-големи резултати и по-добър статус в обществото.
    Как да споделя човек в форума, като директно му казват, че е лъжец и няма нищо вярно в това което казва и само заблуждава останалите?Прочети как Гогол ме нареди вчера. Затова го местя в другия крачол и всеки да се управя самичък. Който търси все ще намери инфо.

  8. #2428
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Как да споделя човек в форума, като директно му казват, че е лъжец и няма нищо вярно в това което казва и само заблуждава останалите?Прочети как Гогол ме нареди вчера. Затова го местя в другия крачол и всеки да се управя самичък. Който търси все ще намери инфо.
    Тука няма да хване декиш, жалвай се оттатъка ( на другия бряг). За да не остават хората с впечатление за лъжа, помни какво пишеш и не го променяй.

  9. #2429
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Елитни майки са тези, които вече са тествани една година и са доказали своите по-добри качества в състезание със стотици други тествани майки.

    За пример:
    Ако видите в детската градина Арнолд Шварценегер и Памела Андерсен, няма да познаете нито бъдещите мускули, нито бъдещите цици. Друго си е обаче след 20 години, когато Шварценегер се е доказал, че е най-добър сред милиони други. Също и Памела Андерсен е показала бюст, с гръдна обиколка, по-голяма от на милиони други жени. Та така е и с елитните майки - трябва да тестваш стотици кандидатки, за да откриеш 10-15 наистина добри.

    А сега за поколението:
    Дали синовете на Арнолд Шварценегер наистина ще станат с големи мускули?
    Дали дъщерите на Памела Андерсен наистина ще станат с големи цици?
    Ако си отговорите на този въпрос, ще си отговорите и на въпроса какво се случва с поколението на елитните майки.

    За който го мързи да мисли, ще дам отговора:
    Няма гаранция, че поколение от елитни родители ще даде елитни деца. Има обаче по-голяма вероятност това да се случи, спрямо нормалната ситуация на чифтосване на куча марка родители. За пълна сигурност обаче пак трябва да се направят едногодишни тестове (пак трябва да почакаме децата на Шварценегер и Памела Андерсен да порастнат, за да им премерим мускулите и циците).
    За Памела е сигурно. Тя никога не е имала цици и преди и след 20 години.

  10. #2430
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Тази майка дето ти я наричаш елитна,при теб може де се е доказала,но аз как трябва да я позная,че е елитна.На юнашко доверие ли или тази майка трябва да стои 1 година при мен да се докаже и след това да ти я платя?
    Нищо няма да чакаш и нищо няма да плащаш, защото никой няма да ти даде елитна майка.

 

 
Страница 243 от 800 ПърваПърва ... 143193233241242243244245253293343743 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 17 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 17 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •