Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 341 от 800 ПърваПърва ... 241291331339340341342343351391441 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,401 до 3,410 от общо 7996
  1. #3401
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей, вчера и аз гледах мача. Аз и мач но уви - гледах го. Хареса ми. Не мога да си изкривя душата.
    Щом си рекъл, нека отклоним темата. Да, играха добре, щом и на теб ти е харесал мача, значи са успели да спечелят още един почитател на играта.

  2. #3402
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Щом си рекъл, нека отклоним темата. Да, играха добре, щом и на теб ти е харесал мача, значи са успели да спечелят още един почитател на играта.
    Знаеш какво ми е мнението за футбола, но това което гледах просто беше невероятно.

  3. #3403
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    На мен и мач също ми хареса, но темата за свините по ми е на сърце.Калински добре ли ми е френския?

  4. #3404
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    Колко литра е бутилката колега Янев ?
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

  5. #3405
    https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3628

    Описани всички параметри
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  6. #3406
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Коста, какъв ти е проблема???
    Оо....паааааа! Пак грешка,др.Цветков. Тоя Коста,да не би да го сънуваш всяка вечер,че да ме именуваш с това име? Ще трябва да ми купуваш нов костюм,риза,вратовръзка/тъмно синя,тя ще определи цвета на костюма и др./ Започна много да грешиш,др. Цветков! Да не би да си се разболял отново? Не мисля ,че е така.Просто този път си неподготвен.Изкалигроафис една сентенция в пост по мой адрес,без да ме познаваш.Народа казва–Каквото посееш,това ще пожънеш.
    По–лошото е –Сееш вятър,жънеш бури.Никога не оставам магарето си в калта.Винаги е изтимарено, нахранено и напоено.Ако си мислиш,че нещата ги оставям на само тек–жестоко се лъжеш.
    Ха сега,като си психолог,ще река и медиум кажи ми на колко ракии съм?Часът е 22.45. Познаеш ли,бурето ти го изпращам.ЩЕ БЪДЕ ПОНЕ НА 1 ГОДИНА СКОРОСМЪРТНИЦАТА.В момента съм заложил 4 бидона по 150 л с мускатово без грам захар.Ракия от захар не пия,може да е на 10 години веднъж, по някакъв повод.
    Сега разбра ли защо Аз не съм Коста? И кажи на подгласниците си,че те вървят по утъпкан път и е лесно.Аз съм го утъпкал/и такива като мен преди 40–50 години/.Единият от подгласниците ти/мисля че пчеларства в Айтоско/има високо кръвно.Обади му се и му кажи да пие ракия произведена без захар/100мл. –сутрин,100мл.–вечер,преди храна/.Освен това,след стотака сутрин–1 супена лъжица Чист пчелен мед на гладно и тогава да отива да прави милини.Това е от приятелски чувства към него,не към теб и е съвсем сериозно.Може и с теб да станем приятели и да ти дам някоя рецепта,като за теб.
    Не съм медиум,народа е такъв.През вековете,народа синтезира толкова много неща които са полезни за нас.Но ние не умеем да ги използваме.

  7. #3407
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Стараем се. След като видят колегите похвалата, предполагам ще вдигнем летвата още малко.
    Чини ми се, че е куртоазия, туй що рече градския, ама нейсе..
    Що касае летвата, колко още да е `дигаме? Тя и Стефка я вдигна, но дотам, а ние сме на вълна самолет

  8. #3408
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Що касае летвата, колко още да е `дигаме?
    Докато няколко зрънца тук както е казал поета: - плеснат с ръце, па се прегърнат.

  9. #3409
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Докато няколко зрънца тук както е казал поета: - плеснат с ръце, па се прегърнат.
    ААА, трудно ще стане тая работа, не че е невъзможна, ама по-лесно е да обърнат резбата, от колкото да си превъзмогнат егото!

  10. #3410
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ААА, трудно ще стане тая работа, не че е невъзможна, ама по-лесно е да обърнат резбата, от колкото да си превъзмогнат егото!
    Оправяйте се. Резултата е важен.

 

 
Страница 341 от 800 ПърваПърва ... 241291331339340341342343351391441 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •