Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 431 от 800 ПърваПърва ... 331381421429430431432433441481531 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,301 до 4,310 от общо 7995
  1. #4301
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А той какво е написал по въпроса?
    Колко сме тъпи пчеларите, добре че си ти, та да ни просветиш. Божеее! Дерзай бре, много не ти остана.

  2. #4302
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колко сме тъпи пчеларите, добре че си ти, та да ни просветиш. Божеее! Дерзай бре, много не ти остана.
    Това, че си признаваш тъпотията си е за твоя сметка. Защо обаче слагаш и другите в кюпа? Тук маса хора са и по-интелигентни и по-знаещи от теб!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #4303
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Това, че си признаваш тъпотията си е за твоя сметка. Защо обаче слагаш и другите в кюпа? Тук маса хора са и по-интелигентни и по-знаещи от теб!



    Има,ама и те още се учат и само четат.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4304
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Акацията вече цъфти при нас.Две седмици по рано от плануването.Цъфти и глога сега се пита в задчата кое ще предпочетат децата.
    Къде е това при "вас"? Много ми е чудно - аз вчера се върнах от Турция и там едва, едва се вижда на места които са на припек, че е започнала да избелява, а тук да цъфти? Прилича ми малко на бат Славчо на джанката тази работа май?

  5. #4305
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Къде е това при "вас"? Много ми е чудно - аз вчера се върнах от Турция и там едва, едва се вижда на места които са на припек, че е започнала да избелява, а тук да цъфти? Прилича ми малко на бат Славчо на джанката тази работа май?

    Златарица.Погледни пост 1406
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #4306
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Златарица.
    Ей сега ще проверя - само да звънна. Секунда.........................Звъннах. Вярно бе. Ееееее, дръпна едни гърди напред.

  7. #4307
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Модернизаторе,я виж в тая тема има един въпрос дето никой не го знае даже и обазованите.Ти какво ще кажеш по него.В теб ми е надеждата да знаеш.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4308
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Колеги,имам един въпрос към вас.
    Какво може да навреди и какво може да помогне изрязването на търте в момента?
    Благодаря ви, предварително за отговорите.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Модернизаторе,я виж в тая тема има един въпрос дето никой не го знае даже и обазованите.Ти какво ще кажеш по него.В теб ми е надеждата да знаеш.
    Ти сега ще ме изпитваш ли? Какво казва бачо ти Ангел Йосифов, помниш ли? Чети Дака, чети. Иначе в момента търтеите в това топло време повишават още повече температурата в гнездото и това води до какво?............таралеж покачил се на клон и др.

  9. #4309
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Иначе в момента търтеите в това топло време повишават още повече температурата в гнездото и това води до какво?............таралеж покачил се на клон и др.
    Позволи ми да те поправя за таралежа–Таралеж напъхал се в крачола на Данчо и достигнал до белите му бъбреци,а той иска да си стисне кълките и да седне на столчето си докато братока действа по негови указания.

  10. #4310
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти сега ще ме изпитваш ли? Какво казва бачо ти Ангел Йосифов, помниш ли? Чети Дака, чети. Иначе в момента търтеите в това топло време повишават още повече температурата в гнездото и това води до какво?............таралеж покачил се на клон и др.
    Добре се измъкна като Майстора по терлъци.Какво да стане най много да почне майката по 4к яйца на ден да снася във втория корпус на ДБ.От прочетено разбрах едно.Щом са ги заложили значи им трябват.Майстора не даде отговор защото ползва СР.
    Бай Иван Акацията навремето ми казваше,че ракията всичко оправяла даже и търтеите да не ядат в кошера,но още не съм намерил отговор на неговите думи.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 431 от 800 ПърваПърва ... 331381421429430431432433441481531 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 62 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 62 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •