Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 437 от 800 ПърваПърва ... 337387427435436437438439447487537 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,361 до 4,370 от общо 7995
  1. #4361
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Сигорно няма големи рамки от тия неговите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4362
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Това е вярно. Аз му го купих точно на толкова. Блаженни са вярващите момчета.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #4363
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Добра цена си му дал.Това кажи речи са 1 1/2 кашон ВО.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4364
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    С ДДС, с ДОД, че и осигуровки. Както и цената на маната, която продаде. Ей, Янчо, стига хвърля колегите в кахъри, за нереализирани приходи!
    Бат Тянко по горе потвърждава написаното от мене, сега излиза, че ти заблуждаваш хората за по ниски изкупни цени. Всички ние си плащаме ДДС, усигуровки и всички данъци наложени от държавата, затова на мен живота ми излиза 20% по ефтино от вашия, дори данък печалба ми е по малък от твоя, но да не навлизаме в тая болна тема.

  5. #4365
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    И аз това му викам.Днес ми звънна да ме пита колко събира тоя корпус ДБ.Май ще минава на ДБ след видяното.
    Ей за това мислене ще си останеш посрествен пчелар, лакумията те заслепява.

  6. #4366
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Бат Тянко по горе потвърждава написаното от мене, сега излиза, че ти заблуждаваш хората за по ниски изкупни цени. Всички ние си плащаме ДДС, усигуровки и всички данъци наложени от държавата, затова на мен живота ми излиза 20% по ефтино от вашия, дори данък печалба ми е по малък от твоя, но да не навлизаме в тая болна тема.
    Жив и здрав! Възползвай се с каквото можеш, щом не нарушаваш "закона", няма лошо. А за заблудата, да запитам: освен теб има ли друг да се похвали с такава цена, че и по висока? Май не! Ето това ме навежда на мисълта, че е...

  7. #4367
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Щом има паша ще има и мед. Но по-важното е да не са пренаселени много кошерите.
    Друмев, като най калпавия от учениците ми, защото с мъка ти набивам в главата основните правила в пчеларството, но ти най трудно схващаш, но все пак схващаш след година, я ми кажи това второто изречение на Валентин вярно ли е, и ако е вярно напиши защо.

  8. #4368
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Друмев, като най калпавия от учениците ми, защото с мъка ти набивам в главата основните правила в пчеларството, но ти най трудно схващаш, но все пак схващаш след година, я ми кажи това второто изречение на Валентин вярно ли е, и ако е вярно напиши защо.
    Янчо, такъв ще си остане постоянно. Защото за един въпрос звъни на 100 майстори и всеки си казва тезата и то вярно, но на Друмев в главата става една боза, че не може да асимилира казаното и в крайна сметка е пак на старта и то със задника към посоката.

  9. #4369
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Янчо, такъв ще си остане постоянно. Защото за един въпрос звъни на 100 майстори и всеки си казва тезата и то вярно, но на Друмев в главата става една боза, че не може да асимилира казаното и в крайна сметка е пак на старта и то със задника към посоката.


    Трябва да се новаторства в пчеларството.Всяка теза може да е вярна,но пък може е да има и по вярна.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #4370
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Янчо, такъв ще си остане постоянно. Защото за един въпрос звъни на 100 майстори и всеки си казва тезата и то вярно, но на Друмев в главата става една боза, че не може да асимилира казаното и в крайна сметка е пак на старта и то със задника към посоката.
    Имам още двама новобранци, миналата година станаха пчелари и засега се представят много добре, извадиха по 20-30 кг мед, когато другите пчелари сложиха първите магазини, но не са обременени умствено като Друмев. Всеки започнал да се занимава с пчели след третата година си знае неговото и не ще да чуе какво му се казва, защото всичко ново е в разрез с това което е вършил досега. Питай ме как се обсъжда отглеждането на пчели със със колега на преклонна възраст със 40 год стаж . Накрая схванах, че те не искат да приемат това което им казвам за вярно, защото все едно да признаят , че цял живот не са знаели как да отглеждат пчели, а това е голяма хапка за преглъщане и може дс докарам инфаркт на някой баш майстор. На новобранеца му казвам и той изпълнява, затова им се получават работите, а Друмев започва да спори с мен, защо било така, а не е обратното. След като го убедя, идва по сложното, трябва да убеди брат си, а там е голяма мъка. Един път говорих с него по телефона и имах чуството, че си говоря сам, само хммм, аха, сумтене, глас в пустиня на кратко казано. Въпреки всичко съм доволен от постигнатото от Друмев, дори след две години. Не го отсвирих на времето, защото трябваше да се обедя лично, че не само в моя район се получават нещата и то само със начинаещи, за мене той е нужния път, който трябваше да извървя, за да се уверя напълно в технологията си на работа не, че Друмев е спазва

 

 
Страница 437 от 800 ПърваПърва ... 337387427435436437438439447487537 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 66 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 66 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •