Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 367 от 800 ПърваПърва ... 267317357365366367368369377417467 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,661 до 3,670 от общо 7996
  1. #3661
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Във връзка с казуса на колегата zis --И рибарите, като пчеларите. Андрешко да Жувей.

    https://www.burgasinfo.com/news/view/5/74937


    "Повечето от потърпевшите имат лодки, с които ловят риба за семействата си или за заведенията, които имат и в които предлагат прясна риба. „Отнемат поминъка ни завинаги. Не може да допуснем това“, коментираха хората пред БургасИНФО. Причината е, че не са водили риболовни дневници и не са отчитали улов." burgasinfo.com

  2. #3662
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Бирниците рано или късно и нас ще ни подкарат, дето сме с по 30-40 кошера...по 25кг на кошер - 1 тон мед ....обяснявай им се после как с жената и чаветата ядете по 3 кила мед на ден годишно.

  3. #3663
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Бирниците рано или късно и нас ще ни подкарат, дето сме с по 30-40 кошера...по 25кг на кошер - 1 тон мед ....обяснявай им се после как с жената и чаветата ядете по 3 кила мед на ден годишно.
    Ахааа, на страната на Андрешко си. Аз не съм. Като не искаш бирници, си гледай два кошера. Не е редно да продадеш 1 тон мед и после да лъжеш, че си го изял с челядта.

  4. #3664
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Бирниците рано или късно и нас ще ни подкарат, дето сме с по 30-40 кошера...по 25кг на кошер - 1 тон мед ....обяснявай им се после как с жената и чаветата ядете по 3 кила мед на ден годишно.


    Да ги гледа той, от отводки да видим как ще извади като нас по 1т.

  5. #3665
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Ее, плащаме данъци като продадем 7-8 тенекета на едро/на паша - джамбазина иска тескерето и пише - АХМ, без да съм ЗС!!!...ее, че съм продал 100-ина буркана годишно - прекалено праведния и Богу не е мил.....а и както каза Трайчо Трайков - единствения умен министър на хунтата - " По добре сива икономика, отколкото никаква."...защото всеки, който все още е в тази държава, и не е емигрирал, и носи/на държавата минимум по 20% печалба от разходите, които прави заради ДДС-то, и от други косвени данъци отделно, защото баджанака и балдъзката, сестра ми и зет ми, които емигрираха - нищо не плащат вече на тази тако наречена държава.

  6. #3666
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    ..... защото баджанака и балдъзката, сестра ми и зет ми, които емигрираха - нищо не плащат вече на тази тако наречена държава.
    Е , така става -ти ще плащаш и за тях, щото техните родители сигурно са тук.

  7. #3667
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    "Кошер с осигурено адекватно складово пространство и приемлива височина е необходимото условие за колониите, за да могат да съберат 500 паунда / 225 кг./ мед. Подобен добив не е необичаен за две-майчините колонии. "

    Напред Фарара е слънце! Толкова мед, ко ша го прая.
    Не се притеснявай,ще го даряваш на старческите домове.Ще ти издигнат паметник и всяка сутрин,като застанат чинно поклонно пред него ще те благославят до Бога,че са живи още благодарение на твоя прекрасен и хранителен мед.Така че,действай!Те чакат.

  8. #3668
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Не се притеснявай,ще го даряваш на старческите домове.Ще ти издигнат паметник и всяка сутрин,като застанат чинно поклонно пред него ще те благославят до Бога,че са живи още благодарение на твоя прекрасен и хранителен мед.Така че,действай!Те чакат.


  9. #3669
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Няма как да стане това защото на акацията полените тая година са ниски,а манов мед не се дава на децата.

  10. #3670
    Наблюдател
    Регистриран
    17.05.2016
    Мнения
    28
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И що тъй?
    Сети се. Умен човек си.

 

 
Страница 367 от 800 ПърваПърва ... 267317357365366367368369377417467 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 21 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 21 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •