Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 241 от 800 ПърваПърва ... 141191231239240241242243251291341741 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,401 до 2,410 от общо 7996
  1. #2401
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ето какво съобщение получих от формата за контакти на форума. Изводите си ги вадете сами.
    Съобщението е от жена, която си е дала имената и мейл адреса. Знам и IP адреса, така че жената е реална и съобщението е реално. Меда-менте също е реален, при това според жената това е масово явление в Пловдив. Вижте сами:

    Здравейте!

    От известно време търся мед без примеси в Пловдив и постоянно попадам на ментета. Ще съм безкрайно благодарна, ако ми дадете координати на един-двама пчелари, които продават в града.

    Поздрави и успех!

  2. #2402
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    ........
    Здравейте!

    От известно време търся мед без примеси в Пловдив и постоянно попадам на ментета. Ще съм безкрайно благодарна, ако ми дадете координати на един-двама пчелари, които продават в града.

    Поздрави и успех!
    Преди време поставих този въпрос в темата: Може ли по косвени признаци (цвят,вкус, аромат, вискозитет) еднозначно да се каже дали даден вид мед има примеси или не? Та във връзка с това, как милата дама, без лабораторен анализ е стигнала до този категоричен извод?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #2403
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Преди време поставих този въпрос в темата: Може ли по косвени признаци (цвят,вкус, аромат, вискозитет) еднозначно да се каже дали даден вид мед има примеси или не? Та във връзка с това, как милата дама, без лабораторен анализ е стигнала до този категоричен извод?
    Няма никакво значение как е стигнала до този извод. Може дори да е самозаблуда. Важното е, че тя вече има такова мислене, и дълбоко вярва в него.

    И от тука бихме могли да си извадим извод в какво вярва българския народ, без да има значение дали е вярно или не.

  4. #2404
    Наблюдател
    Регистриран
    09.11.2014
    Мнения
    15
    Съжалявам да го кажа,но господа не ви ли омръзна да се въртите около едно и също нещо във всяка тема!Тези от вас,които са наясно що е български манталитет,смятам че е излишно да се хабят и да обясняват и дават наставления за случващото се в сектора и изобщо в България.Форума се е превърнал на раздумка какво представлява българският пчелар, а не на какъв трябва да бъде или какво е необходимо да направи за да постигне по-големи резултати и по-добър статус в обществото.

  5. #2405
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Преди време поставих този въпрос в темата: Може ли по косвени признаци (цвят,вкус, аромат, вискозитет) еднозначно да се каже дали даден вид мед има примеси или не? Та във връзка с това, как милата дама, без лабораторен анализ е стигнала до този категоричен извод?
    Какво ще кажеш за виното?

  6. #2406
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Какво ще кажеш за виното?
    Бих задал въпросите си за качествата на виното във винарски, а не в пчеларски форум.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #2407
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Та във връзка с това, как милата дама, без лабораторен анализ е стигнала до този категоричен извод?
    Най- вероятно е гледала някое сутрешно предаване или в БГ мама.

  8. #2408
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от belerefon Виж публикацията
    ..... какво представлява българският пчелар, а не на какъв трябва да бъде или какво е необходимо да направи за да постигне по-големи резултати и по-добър статус в обществото.
    Видно е, че не си от приказливите, но като си казал А -кажи и Б. Постави началото на вярната дискусия.

  9. #2409
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Бих задал въпросите си за качествата на виното във винарски, а не в пчеларски форум.
    Мисълта ми беше друга, но .....карай да върви.

  10. #2410
    Наблюдател
    Регистриран
    09.11.2014
    Мнения
    15
    Не съм, защото засега съм на принципа "повече дела, по-малко думи".
    Изразих мнението си тъй като форума преди предлагаше много повече знания.Извинявам се!

 

 
Страница 241 от 800 ПърваПърва ... 141191231239240241242243251291341741 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 12 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 12 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •