Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 400 от 800 ПърваПърва ... 300350390398399400401402410450500 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,991 до 4,000 от общо 7995
  1. #3991
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Ти ,не го чувстваш в момента ?
    Хич бе, ама като отворя и само делта виждам. Явно ден ти е.


  2. #3992
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan Mankov Виж публикацията
    Чичо мита Гоголе(с цялото ми уважение), аз безир не съм ползвал при боядисване, импрегниране и подобни при кошер(камо ли отвътре!!???!?!!) Добрата ми култура на използване на бои, грундове и всичко свързано с"бояджълъка" идва от "Технология на изящните изкуства"
    P.S.Пий хапчетата редовно, дишай дълбоко, и не ми пъхай думи в устата! Това му казват :манипулация! Наздраве!!!
    О
    Иванчо,отговарям на пост 325 на колегата smsi-h и там е типосано твоето име след цитираното мацане на кошера отвътре.Приемам го .че е правено от теб и затова съм те ,,упоменал в моя пост.Иначе за такива двулики Януси като теб не желая и да помисля,а камо ли да търся диалог.
    Да,знам,че имаш добра култура за краските,все пак се имаш за зограф.Трябва да си ги учил тия нещица все пак,макар буйдосването на кошер да няма нищо общо със зографството.
    Когато нямаш доводи препоръчваш на другия да пие хапчета,да му удари още едно питие,да си почине и ред други.По аналог се наложи да пропия за да разбера защо мълчат Боговете.Това беше по препоръка на един Другар.Сега по твоя препоръка и на един селски глашатай ще започна и хапчета та белким куртулисате и заспите спокойно.Ще изпълня и тази препоръка.Още тази вечер.
    Не мисля,че си неграмотен и малоумен за да ти пъхам думи в челюстното пространство т.е.Устата/да ти поясня ако разбираш само от Технология на изящните изкуства/
    Дишам дълбоко сутрин,след 50 лицеви опори и 50 набирания на лоста/да ти обяснявам ли какво е това/.Питам защото край изящните изкуства може да не си имал време за други занимания.Също като един кифладжия и баничкар който нямал време да се развие и заебал агрономията и сега рани народо всяка утрин от 04.00 ч. та до икиндия.
    Такива ми ти работи Иванчо/не от вицовете,разбира се/.Независимо от всичко.
    Аз не манипулирам никого.Просто отговарям на мнение на колега в цитирания пост 325.Мнителността е лош съветник.А ти си се поддал на нея.
    Лека вечер!А.....аааа,забравих, наздраве! От 2,5л са останали само около половинка.Е.?......еее,много стана.Отказвам се от пиенето.Оставам само,ама само на хапчетата.Ма/ъ/нков,драсни драсни една конфигурация за правилното им приемане.Предварително ти благодаря!

  3. #3993
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Става досадно.

  4. #3994
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Отвътре не безиросвам като твоя приятел Иван Мънков
    Къса памет, кофти интерпретация и остават следи! Чети и бозаросвай, че дори и със боза да го направиш, все ще е правилно и ще ти се кефим!!!

  5. #3995
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Става много досадно.

  6. #3996
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan Mankov Виж публикацията
    Къса памет, кофти Чети !
    Къса,но чия??Кофти,да.Но за безпаметните като двуликите.Чети!!!Чети всичко и може би ще прогледнеш.
    Ха сега изпий бозичката която ти изпрати кифладжията.Боза и кифла-идеалното съчетание за теб.Действай,няма време!

  7. #3997
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Къса,но чия??Кофти,да.Но за безпаметните като двуликите.Чети!!!Чети всичко и може би ще прогледнеш.
    Ха сега изпий бозичката която ти изпрати кифладжията.Боза и кифла-идеалното съчетание за теб.Действай,няма време!
    Не мога да разбера - защо във всеки пост /не във всеки, но почти във всеки/ виждаш ДЯВОЛА и започваш да го анатемосваш? Ако искаш тук ми отговори, ако искаш на ЛС.

  8. #3998
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    С какъвто се събереш, такъв ставаш.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #3999
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Дано си ги посипал с негасена вар иначе няма да има ефект.
    А, ако е гасена варта?

  10. #4000
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Минаха много години,далечната 1974_75г. Сега пак са на същото място оттогава,но не съм допуснал това заболяване повече.Всичко мина през огън и натриева основа/кезап/.


    Тя става и за царска вода тая кисилина.

 

 
Страница 400 от 800 ПърваПърва ... 300350390398399400401402410450500 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 77 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 77 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •