Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 442 от 800 ПърваПърва ... 342392432440441442443444452492542 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,411 до 4,420 от общо 7995
  1. #4411
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Изминавайки го този път не знам каква представа ще добиеш за румънското пчеларство. Точно по този път има на едно място 7-8 кошера и на други две по не повече от 15-тина. На 15 - 20 км. от Гюргево има една платформа в слънчака който е като море. Друго няма. Само слънчоглед и път.

    А това е продукцията от същия път.
    Надявам се разбираш, че няма начин двама души по един и същи път да видят една и съща картина по различно време. Но и снимката показва доста богата сергия, нали?
    Апропо, погледни помпичките в средата на кадъра. Прости са като конструкция, а вършат перфектна работа. Имам си такава в къщи, стои на кухненския плот в буркана с мед и всеки си слага мед в чая или кафето по желание. А сега си представи, че си на закуска в някой хотел и там където е чая, до захарта стоят и няколко буркана с различни видове мед, а пчеларя има сергия във фоаето или пред хотела.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #4412
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз, за разлика от теб се наслаждавам ката ден на природата, па може и с калпак, но не бетонен. Ходил съм достатъчно по земята извън бг, тъй че не ме пращай никъде. Ти, като си обикалял, май си се зазяпвал само по жиците и си си спомнял едноименното произведение на Йовков. Струва ми се, че и във филма на Евтим Милошев и сие, го има твоя образ.
    Ти според мен се наслаждаваш единствено на собствената си простотия. Виж си постовете, съставени от по едно-две изречения, без идея, без мисъл, без някаква позиция, различна от хейтърската и си дай сметка за стойността ти тук.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #4413
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Надявам се разбираш, че няма начин двама души по един и същи път да видят една и съща картина по различно време. Но и снимката показва доста богата сергия, нали?
    Много обичам да гледам пътувайки. Особено пчелини. Няма как някой да ми е убягнал от погледа. Ако искаш да гледаш пчелини ти препоръчвам Халкидики - Гърция. Големи пчелини, един до друг, много на брой. Няма огради, няма кучета, няма и хора - можеш да се разходиш между тях. Не ги е страх от крадци. Ха, ха...да ти пусна снимки или ми вярваш?

  4. #4414
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Много обичам да гледам пътувайки. Особено пчелини. Няма как някой да ми е убягнал от погледа. Ако искаш да гледаш пчелини ти препоръчвам Халкидики - Гърция. Големи пчелини, един до друг, много на брой. Няма огради, няма кучета, няма и хора - можеш да се разходиш между тях. Не ги е страх от крадци. Ха, ха...да ти пусна снимки или ми вярваш?
    Бил съм и там видял съм не само пчелините, а и доста други неща. Свободно стоящи кошери, без охрана и без камери можеш да видиш и по пътя Сърбия, Унгария, Австрия. Можеш да ги видиш и в Турция и в Хърватия.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #4415
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Бил съм и там видял съм не само пчелините, а и доста други неща. Свободно стоящи кошери, без охрана и без камери можеш да видиш и по пътя Сърбия, Унгария, Австрия. Можеш да ги видиш и в Турция и в Хърватия.
    Добре, добре. Няма да се състезаваме, че може и да загубиш.

  6. #4416
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Добре, добре. Няма да се състезаваме, че може и да загубиш.
    Напълно е възможно. До 89г пътуванията ми бяха силно ограничени поради естеството на местоработата ми.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #4417
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ти според мен се наслаждаваш единствено на собствената си простотия. Виж си постовете, съставени от по едно-две изречения, без идея, без мисъл, без някаква позиция, различна от хейтърската и си дай сметка за стойността ти тук.
    Ееех намерил се човека, който да ми определя пътя на живота. Дедо, ти ни най-малко имаш правото да оценяваш или преценяваш моето присъствие тук. Ако си пчелар или такъв, който милее за родното пчеларство - ок, бих приел укора ти, но ти си тук единствено, за да се докопаш до някой пчеларски потен лев. Не разбра ли, че сме бедни? Освен маргиналното ти присъствие тук, аз друго не виждам. Има толкова много форуми в които можеш да развиеш капацитета си и прокараш "ценните" си идеи и се чудя( не само аз) що дириш тук. Ако е някоя баба, която да ти задоволява, щенията, определено си сбъркал, ако е Св. Петър-също.

  8. #4418
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Субсидии за рапица няма,задължително слагане на биодизел в дизела не е отпаднало процента си е същия,цената е стабилна така че площи с рапица пак ще има в Добруджа,

  9. #4419
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Напълно е възможно. До 89г пътуванията ми бяха силно ограничени поради естеството на местоработата ми.
    Аха поредния член на БКП, станал върл демократ, от които поколенията страдат и ще продължават да страдат.

  10. #4420
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ееех намерил се човека, който да ми определя пътя на живота. Дедо, ти ни най-малко имаш правото да оценяваш или преценяваш моето присъствие тук. Ако си пчелар или такъв, който милее за родното пчеларство - ок, бих приел укора ти, но ти си тук единствено, за да се докопаш до някой пчеларски потен лев. Не разбрали, че сме бедни? Освен маргиналното ти присъствие тук, аз друго не виждам. Има толкова много форуми в които можеш да развиеш капацитета си и прокараш "ценните" си идеи и се чудя( не само аз) що дириш тук. Ако е някоя баба, която да ти задоволява, щенията, определено си сбъркал, ако е Св. Петър-също.
    Забележително! Ти успя да съставиш пост от няколко изречения. Имаш все пак надежда за развитие. Дамянов имаше един свеж израз:
    "Таралежа е птица упорита. Не го ли ритнеш, не полита!"
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 442 от 800 ПърваПърва ... 342392432440441442443444452492542 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 54 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 54 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •