Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 429 от 800 ПърваПърва ... 329379419427428429430431439479529 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,281 до 4,290 от общо 7995
  1. #4281
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Атанасов,поне едно благодарско сложи.А аз мислех да ти пратя и малките чертежчета.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4282
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Атанасов,поне едно благодарско сложи.А аз мислех да ти пратя и малките чертежчета.
    Добре, но защо в тази тема. Относно благодарското, защо да ти слагам, откакто ги ръсиш на поразия няма никаква стойност.

  3. #4283
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Добре, но защо в тази тема. Относно благодарското, защо да ти слагам, откакто ги ръсиш на поразия няма никаква стойност.


    Ееее,чети м/у редовете бре за да разбереш стойноста на поста.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4284
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Определено това, което виждам на снимките на Дончев и на твоите е притеснително. Може би най-правилното решение е да събереш твоите и да ги пратиш на специалистите.
    И те ако са специалисти като теб, оле мале.

  5. #4285
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И те ако са специалисти като теб, оле мале.
    Аз поне знам в какво съм специалист и в какво не. Твоята компетентност обаче в какво е никой не знае! Ти критикуваш всички, държиш се подигравателно и надменно, но не сме видели в нещо да се изявиш. Което пък обяснява добре реакциите ти на завист и злоба срещу знаещите.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #4286
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Аз поне знам в какво съм специалист и в какво не. Твоята компетентност обаче в какво е никой не знае! Ти критикуваш всички, държиш се подигравателно и надменно, но не сме видели в нещо да се изявиш. Което пък обяснява добре реакциите ти на завист и злоба срещу знаещите.
    Пак не си в час, имах предвид специалист по пчеларство. Ти ако се имаш за специалист по всичко, това е друго нещо.

  7. #4287
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Пак не си в час, имах предвид специалист по пчеларство. Ти ако се имаш за специалист по всичко, това е друго нещо.
    Май някой друг не е в час! Поне се научи да четеш с разбиране на материала. Ето ти моя пост който коментираш:
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Определено това, което виждам на снимките на Дончев и на твоите е притеснително. Може би най-правилното решение е да събереш твоите и да ги пратиш на специалистите.
    Посочи ми къде виждаш претенции за компетентност в пчеларството или се извини (ако разбира се имаш нужното възпитание за това).
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #4288
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    А темата, в която бяха постовете, каква е? Да не си измислил някое чудо на техниката, което унищожава МКБ.

  9. #4289
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А темата, в която бяха постовете, каква е? Да не си измислил някое чудо на техниката, което унищожава МКБ.
    Темата е за бръмбарите. Сега работим по проблема как да се спасим от тези, с които са пълни нечии глави. Те са по-досадни от МКБ.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #4290
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Темата е за бръмбарите. Сега работим по проблема как да се спасим от тези, с които са пълни нечии глави. Те са по-досадни от МКБ.


    Лесно е с Х-са.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 429 от 800 ПърваПърва ... 329379419427428429430431439479529 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 72 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 72 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •