Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 428 от 800 ПърваПърва ... 328378418426427428429430438478528 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,271 до 4,280 от общо 7996
  1. #4271
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Когато си нямате кантар на приказките, аз ли да ви бъда кантар и да ви тегля, коя от коя по - голяма глупост е и от кой е казана тя? Умни хора сте, а като започнете да се изразявате по този селяндурски начин и се вижда колко сте умни и културни. Веднага се вижда корена от който изсмуквате соковете. Казах - всичко ви идва от пространството между ушите и как боравите с него. Това е.
    Прав си , знам, че трябва да въдворяваш ред и гледам да не те натоварвам. В 90% от случките съм бил в отбранителна позиция или съм премълчавал. Пример- този последния случай от вчера.

    пп. Нямам претенции нито да съм много умен, нито културен.

  2. #4272
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ред казваш? Преди време тоя дето ти сочи надолу обиждаше на деца. Като гледам все още си дрънка тъдява.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #4273
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Добре ,че има гравитация , иначе щяхме да оакаме Космоса .

  4. #4274
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Толкова ли е трудно мненията да са обрани, премислени и неутрални към личността на опонента в даден спор? Според мен е въпрос на желание. Ако започнем да се обиждаме, на какво ще заприлича форума? Или си просим диктатура от страна на модератори и собственик? От форума научавам много неща и съм благодарен за това. Надявам се и за в бъдеще да е така.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #4275
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Всеки има начин на изразяване на мнение,но някой изразяват себеси.


    Йорданеско Друмалеско.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #4276
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ред казваш? Преди време тоя дето ти сочи надолу обиждаше на деца. Като гледам все още си дрънка тъдява.


    Ти гледай първом, да научиш пчелите, кога, как и колко. Че да не ти мрат. Послем, се научи как се продава мед. Пък чаак тогава може да се опитваш да ми даваш наклон на...това дали ще влизам по сайтове и какво ще правя. Ти си никой, за да определяш кой ще дрънка по сайтове и кой НЕ.

  7. #4277
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Олееее. Тези студове, по никое време, съвсем ви побъркаха бе хора. Влизаме тук за отмора и разнообразие. След такива тежки думи това за някои няма да е така. И защо?

  8. #4278
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    https://youtu.be/uVK1uSkPBfQ Това само заради Атанасов го показвам.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4279
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Абе ефтиното си е ефтино - колкото и ниско-технологично да е то!!...затва, като сбера парички ще си купя един Лисън, че да ми е мирна чутурата, и да не откривам топлата вода са ен-ти път по най-трудния начин.

  10. #4280
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Абе ефтиното си е ефтино - колкото и ниско-технологично да е то!!...затва, като сбера парички ще си купя един Лисън, че да ми е мирна чутурата, и да не откривам топлата вода са ен-ти път по най-трудния начин.


    Виж обявата на Матеев младчи и тя е вариант.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 428 от 800 ПърваПърва ... 328378418426427428429430438478528 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •