Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 413 от 800 ПърваПърва ... 313363403411412413414415423463513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,121 до 4,130 от общо 7996
  1. #4121
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Е, 7 дни не са нещо страшно, още повече за умния човек. И благодаря за разчистената от плява тема.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #4122
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Е, 7 дни не са нещо страшно, още повече за умния човек. И благодаря за разчистената от плява тема.
    И къде го видя това разчистване. Точно плявата, която дава заряд за забележки седи-- 6-7 поста.

  3. #4123
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    И къде го видя това разчистване. Точно плявата, която дава заряд за забележки седи-- 6-7 поста.
    Атанасов, аз трябва и да спя чат пат. Ако ти четеш постовете отгоре, отгоре, а някои дори не ги четеш, то аз трябва да ги чета задължително всичките и след това да ги препрочитам за да ги чистя. След това проверявам за някои грешки при местенето и пак ги прочитам повечето. Всичко това го правя за твой/ваш кеф, за да ти/ви е удобно. Твоята плява е най - много и затова не ме дразни. За това не получавам нищо, най - много някой палец забит в някаква посока. Това е. Затуй, че когато имам време тогава ще чистя.

  4. #4124
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Колеги имам едно питане. Ако лятно време пия джента на плажа може ли да се надженкам и да се чуствам дженхадист/нов вид пияница/по тая конвенция?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #4125
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Хехе, напрежение у форума няма, бъди рахат! Компетенция и експертиза пък си има достатъчно

    Тва 92 какво е, набор? значи си млад, ако е така. Може да си млад, важно е да не си зелен
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #4126
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Хехе, напрежение у форума няма, бъди рахат! Компетенция и експертиза пък си има достатъчно

    Тва 92 какво е, набор? значи си млад, ако е така. Може да си млад, важно е да не си зелен
    То си един един от голямите капацитети тук, но на последък се поизгуби.

  7. #4127
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Не съм бря /поизгубил/, само се облягам на въжетата в ъгъла да си почина. Се пак сме на годинки, не моем да удържим по няколко рунда на ринга.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  8. #4128
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Не съм бря /поизгубил/, само се облягам на въжетата в ъгъла да си почина. Се пак сме на годинки, не моем да удържим по няколко рунда на ринга.
    Аз си мисля че си натиснал на свинско и винско и се оправдаваш в момента с годинките

  9. #4129
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    –?
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Хехе, напрежение у форума няма, бъди рахат! Компетенция и експертиза пък си има достатъчно

    Тва 92 какво е, набор? значи си млад, ако е така. Може да си млад, важно е да не си зелен
    92...Набор?Не,не.Остави!Забра их.Ех,да съм млад!

  10. #4130
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Предложение,я дайте да се разберем и да се съберем някъде на една запивка и да се запознаем.Просто предложение,всеки може да измине 20-30-40км.за да се видим.Доста пчелари сме от Търново и около него.Кафета и заведения колкото искаме.Една неделя да разпуснем за 2-3 часа,и да обсъдим най-различни теми.

 

 
Страница 413 от 800 ПърваПърва ... 313363403411412413414415423463513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •